Nowy Matty Cash już w FIFA 22! Tak teraz wyglądają Polacy

Najnowsza aktualizacja FIFY 22 wprowadziła szereg zmian. Przede wszystkim pojawiły się nowe wyglądy piłkarzy. Zaktualizowano m.in. twarz Matty'ego Casha, ale również Bartosza Kapustki i Adama Buksy. Jak teraz wyglądają Polacy?

EA Sports co jakiś czas aktualizuje wygląd zawodników wewnątrz FIFY. W najnowszej paczce znalazły się nowe twarze kilku polskich graczy. Łącznie zmieniono wygląd ponad 100 zawodników.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Odświeżony Cash

„Nowa aktualizacja, nowy ja" może powiedzieć Matty Cash, którego twarz uległa zmianie w FIFIE 22. Jest to krok w dobrą stronę, bowiem teraz obrońca Aston Villi wygląda bardziej realnie. Poniżej stworzyliśmy porównanie twarzy Casha w FIFIFE 22 przed i po zmianie.

Przed:

Twarz Matty'ego Casha przed aktualizacją.Twarz Matty'ego Casha przed aktualizacją. screenshot

Po:

Twarz Matty'ego Casha po aktualizacji.Twarz Matty'ego Casha po aktualizacji. screenshot

Jak widać wcześniejszy wygląd Casha sprawiał, że ciężko go było rozpoznać na murawie. Ponadto obrońca miał inny kolor włosów i zdecydowanie inną cerę, niż w rzeczywistości. Obecny wygląd postaci Polaka w grze jest już na zadowalającym poziomie.

Rekkles w barwach G2Polacy polubili francuską ligę. Gwiazda jest jednak tylko jedna

Inne, polskie twarze

Nie tylko Matty Cash doczekał się aktualizacji. EA Sports poprawiło również Bartosza Kapustkę i Adama Buksę. Ponownie, jak w przypadku Casha, są to zmiany na plus. W obu przypadkach możemy bez problemu rozpoznać zawodnika, widząc jego odpowiednik w grze.

Tak obecnie prezentuje się twarz Kapustki w FIFA 22:

Nowy wygląd Bartosza Kapustki.Nowy wygląd Bartosza Kapustki. screenshot

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

A tak Adama Buksy:

Nowy wygląd Adama Buksy.Nowy wygląd Adama Buksy. screenshot

Łącznie EA Sports zmieniło 124 twarze zawodników w grze. To jeden z elementów nowej aktualizacji, którą wprowadził producent w tym tygodniu. Wprowadzono również kilka innych zmian, które wpłyną na grę. Poprawiono bramkarzy, którzy od teraz będą lepiej bronić strzały lecące obok ich nóg lub głowy. Pisaliśmy o tym problemie kilka dni temu, na szczęście jest on już wyeliminowany.

Poprawiono również sztuczną inteligencję defensywy podczas rozgrywania rzutów rożnych. Powinno to zapobiec innemu problemowi, o którym również pisaliśmy. Oprócz twarzy zaktualizowano również takie rzeczy jak stroje, piłki, stadiony, teksty komentatorów i przyśpiewki kibiców.

Niespodziewanie niskie zarobki Daniego Alvesa w BarcelonieDani Alves w końcu w FIFA 22. Brazylijczyk wraca po latach. Jakie ma statystyki?

Więcej o: