Zmiany w G2 kwestią czasu? "Pozyskanie snajpera w kolejnym roku pozwoli nam postawić następny krok"

Wszystko wskazuje na to, że zmiany w dywizji CS:GO w G2 Esports są nieuchronne. Gwiazda zespołu, Nikola "?NiKo?" Kovac, skomentował ten temat w jednym z najnowszych wywiadów.

Od paru tygodni mówi się o zainteresowaniu gwiazdą Na'Vi Junior, Ilyą "m0NESYM" Osipovem, ze strony G2 Esports. Młody Rosjanin jest jednym z największych ewenementów sceny CS:GO i na przestrzeni ostatnich paru miesięcy zdołał wyrobić sobie niemałą sławę. 

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

m0NESY coraz bliżej G2?

Co więcej, samo Natus Vincere według doniesień zagranicznych dziennikarzy wystawiło na sprzedaż młodego zawodnika. Natomiast w zeszłym tygodniu oliwy do ognia dodał najpopularniejszy w świecie profesjonalnego CS-a portal - HLTV. Według niego G2 Esports sfinalizowało już transfer m0NESY'ego i obecnie czeka jedynie na oficjalne ogłoszenie.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Na to możemy jeszcze trochę poczekać, wszak G2 bierze obecnie udział w ostatnim większym turnieju w 2021 roku - BLAST Premier World Final. Do gry w duńskim studiu BLASTA przystąpił tegoroczny skład G2. Nic więc dziwnego, że organizacja czeka na zakończenie wszystkich rozgrywek przed oficjalnym ujawnieniem roszad. 

DreamHack Anaheim zostało odwołane.Amerykanie czekają już dwa lata. Kolejny turniej esportowy odwołany

Nowy snajper celem formacji

Co więcej, podczas wywiadów przeprowadzonych przed startem wydarzenia, niektórzy gracze G2 w pewien sposób potwierdzili zmiany. Mowa tutaj między innymi o NiKo, który porozmawiał ze wspomnianym portalem HLTV. - Pozyskanie snajpera w kolejnym roku pozwoli nam postawić następny krok. Jeśli będziemy snajpera, który będzie wypracowywał dobre statystyki i robił dobrą robotę, staniemy się naprawdę mocnym zespołem - mówił NiKo. 

Sam BLAST Premier World Final 2021 ma zostać zwieńczony w najbliższą niedzielę, 19 grudnia. Wysoce więc prawdopodobne, że podczas przerwy świątecznej, lub tuż po nowym roku, usłyszymy więcej o nowych nabytkach G2 Esports. 

ApexTylko jeden gracz CS:GO dokonał czegoś takiego. Niesamowite osiągnięcie Francuza

Więcej o: