Polak dołączy do brytyjskiej organizacji? Nowe informacje w sprawie paTiTka

Od prawie trzech miesięcy Patryk "paTiTek" Fabrowski przesiaduje na ławce rezerwowych w EXCEL Esports. Jak jednak wynika z najnowszych doniesień, Polak może niedługo zasilić inną europejską formację.

To nie była udana druga połowa roku dla paTiTka. Polski gracz VALORANTA spędził ją w szeregach Teamu Heretics. W szeregach hiszpańskiej organizacji nasz rodak nie osiągnął za wiele - nie udało mu się zakwalifikować na VCT: Masters w Berlinie, a zespół nie zdołał następnie dostać się na VALORANT Champions 2021, które również miało miejsce w stolicy Niemiec. Wcześniej gracz był członkiem G2 Esports.

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Polak od paru miesięcy znajduje się na ławce rezerwowych Teamu Heretics

W wyniku braku zadowalających rezultatów, paTiTek został pod koniec września posadzony na ławce rezerwowych, gdzie znajduje się do dzisiaj. Od tamtego czasu na temat jego przyszłości pojawiło się wiele plotek. Polak był już między innymi łączony z OG. Według najnowszych informacji ma on niedługo związać się z inną europejską formacją.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Mowa tutaj o EXCEL Esports. Tak sugerują doniesienia portalu Cybersport.pl oraz SPIKE-RUSH.pl. Według polskich mediów wraz z paTiTkiem do brytyjskiej organizacji miał przejść również Ondrej „MONSTEERR" Petru, natomiast to miało ulec zmianie na przestrzeni ostatnich paru dni. Czech teraz ma znajdować się na testach w Vodafone Giants. 

Wunder w barwach G2Wunder mówi o pojedynkach z byłym zespołem. "Chcę zmiażdzyć G2"

Kto będzie towarzyszem paTiTka w EXCEL?

Niemniej wspomniane portale uchylają nieco rąbka tajemnicy w kontekście przyszłego składu EXCEL. Obok paTiTka w nim mogą znaleźć się tacy gracze jak Oscar „ozzy" Scott, Dragan „elllement" Milanović oraz Egor „chiwawa" Stepanyuk. Na chwilę obecną brakuje jednakże potwierdzenia ze strony organizacji czy też któregokolwiek z graczy, dlatego też pozostaje nam czekać na ewentualne ogłoszenia. 

Aleksander 'zeek' Zygmunt zostaje w Acend na dłużej.Polak przedłuża kontrakt. Zostanie w ekipie mistrzów świata

Więcej o: