Wyróżnienie dla zawodnika Liverpoolu. Został piłkarzem listopada

EA Sports dostrzegło świetną formę Liverpoolu Trenta Alexandra-Arnolda. Prawy obrońca został najlepszym piłkarzem listopada w Premier League i tym samym otrzyma specjalną kartę w FIFA 22.

FIFA 22 nagradza co miesiąc najlepszego piłkarza różnych lig, w tym Premier League. Za listopad nagrodę otrzyma Trent Alexander-Arnold, piłkarz Liverpoolu.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Piłkarz listopada

Trent Alexander-Arnold błyszczał formą w listopadzie, podobnie jak Liverpool. Anglik w ubiegłym miesiącu zagrał trzy spotkania, ale to nie przeszkodziło mu w nabiciu wielu punktów do punktacji kanadyjskiej. Obrońca zdobył jednego gola i zanotował aż cztery asysty.

Takie występy zostały dostrzeżone przez EA Sports. Amerykański producent odpowiedzialny za FIFA 22 wręczył Anglikowi tytuł piłkarza listopada. To nie pierwsze tego typu wyróżnienie dla Arnolda. W FIFIE 20 zawodnik również posiadł ten tytuł, zostając piłkarzem stycznia 2020.

Lepsza karta

Nagrodą dla prawego obrońcy będzie specjalna karta w FIFIE, którą będzie można uzyskać poprzez Wyzwanie Budowania Składów. Karta będzie dostępna za tydzień, 17 grudnia. By ją zdobyć, zapewne trzeba będzie wydać sporo monet.

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Anglik na karcie posiada ocenę 89, a także wszystkie statystyki minimalnie ocenione na 70. Tym samym mógłby się równie dobrze sprawdzić jako środkowy pomocnik, zwłaszcza z podaniami ocenionymi na 90. Co ciekawe to już trzecia karta Alexandra-Arnolda z oceną 89. Wszystkie posiadają jednak różne statystyki, gracze więc będą mogli wybrać, która im się najbardziej opłaca.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.