Europejska superdrużyna w końcu potwierdzona. Vitality odkryło karty

Długo trzeba było czekać na potwierdzenie składu Teamu Vitality na przyszły sezon w League of Legends European Championship. Organizacja w końcu go przedstawiła.

Okienko transferowe w League of Legends powoli dobiega końca, lecz nadal nieznane pozostają składy niektórych czołowych organizacji. Do środowego wieczoru jedną z nich był Team Vitality. Europejska formacja w końcu odkryła karty i przedstawiła wyjściową piątkę na kolejny rok.

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Superdrużyna Vitality prezentuje się tak, jak oczekiwano

Ta nie różni się niczym od oczekiwań, wszak przecieków na temat składu Vitality było naprawdę sporo na przestrzeni ostatniego tygodnia. Na górnej alejce znajdziemy Barneya "Alphariego" Morrisa, a nowymi nabytkami na środkowej i dolnej alejce zostali kolejno Luka "Perkz" Perković oraz Matyáš "Carzzy" Orság. Z poprzedniej wersji składu pozostało dwóch zawodników, w tym jeden Polak - Oskar "Selfmade" Boderek oraz Labros "Labrov" Papoutsakis.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

 

Wiele osób nazywa nowy Team Vitality superdrużyną. I słusznie, wszak każdy ze wspomnianych pięciu graczy jest pewnego rodzaju gwiazdą i nieraz na ich temat było głośno. Z drugiej strony wielu ekspertów podkreśla, że eksperyment ten niekoniecznie musi przynosić oczekiwane efekty. To ze względu na ogromną liczbę mocnych i głośnych osobistości, które znalazły się w drużynie. Znalezienie wspólnego języka może być trudne. 

xqcPopularny streamer pochwalił się nowym McLarenem. Jest wart 1,3 miliona złotych

Skład akademii również ujawniony

Jednocześnie Vitality ogłosiło skład swojej akademii, która bierze udział we francuskim LFL-u. W niej znajdziemy innego Polaka - Jakuba "Jactrolla" Skurzyńskiego. Nasz rodak powraca do szeregów francuskiego zespołu po prawie półtorarocznej rozłące.

Główny skład Vitality rozpocznie swoje zmagania w LEC 14 stycznia, natomiast wiosenna edycja LFL rozpocznie się dwa dni wcześniej, 12 stycznia.

Kikis na Worlds 2018Dwójka Polaków trafi do zagranicznego zespołu? Nowe informacje

Więcej o: