Kolejny sportowiec inwestuje w esport. Tym razem to Manny Pacquiao

Gwiazdy sportu angażujące się w esport stają się powoli codziennością. Tym razem na taki ruch decyduje się filipińska gwiazda.

Manny Pacquiao znany jest ze świata boksu. Filipińczyk jest przecież byłym mistrzem świata w wadze muszej i może pochwalić się nie byle jakimi osiągnięciami w innych kategoriach boksu. Znany jest on także ze swojej działalności poza sportem. Jest on jednym z kandydatów na prezydenta Filipin w najbliższych wyborach, a dziś robi się o nim głośno z powodu jego najnowszej inwestycji. Ta tyczy się świata esportu. 

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Manny Pacquiao wchodzi w esport

Pacquiao założył własną organizację esportową. Jej pierwszy zwiastun pojawił się w mediach społecznościowych 1 grudnia, natomiast już w najbliższą sobotę, 4 grudnia, Filipińczyk ma ujawnić więcej szczegółów. Wiemy, że sama organizacja będzie miała nazwę związaną z jego nazwiskiem, bowiem będzie nazywać się Team Pacquiao GG.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Na chwilę obecną nie wiadomo, w jakich tytułach esportowych zobaczymy organizację Manny'ego Pacquiao. Tak jak wspomnieliśmy, najprawdopodobniej wszystkie szczegóły na temat obszaru działań Teamu Pacquiao GG poznamy w sobotę.

Czyżbyśmy znali jedną z pierwszych członkiń? 

W mediach społecznościowych pojawił się za to wpis Eeny Mercado, streamerki i cosplayerki znanej w Filipinach. Na swoim Twitterze również zapowiedziała ona pewne ogłoszenie w sobotę o 14:00 czasu filipińskiego. Wysoce prawdopodobne więc, że zostanie jedną z członkiń organizacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.