Polacy na czele. Wygrali Blitz Europe Cup 2021 w grze World of Tanks

Pod koniec listopada odbyły się regionalne mistrzostwa Wolrd of Tanks Blitz. Wygrała drużyna "Hey lol", w której barwach występuje trzech Polaków - Romka7777, LastAFK i Karolade. Wraz ze swoim 10-osobowym zespołem wygrali 25 tysięcy dolarów.

Pula nagród całego turnieju Blitz Europe Cup wynosiła 50 tysięcy dolarów, połowa z tej kwoty wędrowała do zwycięzców. Ostatecznie górą była ekipa „Hey lol".

Zobacz wideo NBA 2k22 utrzymuje pozycję niedoścignionego lidera w symulacjach koszykówki. Co poprawiono w porównaniu z poprzednimi wersjami?

Decydujący pojedynek

Od początku było jasne, że rywalizacja będzie bardzo intensywna. Cztery drużyny rywalizowały o duże sumy pieniędzy i tytuł najlepszej w regionie. Walka pomiędzy Hey lol a Fantastic była zaciekła. Pierwszego dnia mistrzostw obie drużyny zaprezentowały się znakomicie i pokazały nam, jak walczą prawdziwi czołgiści. Hey lol pokonało Gravitas 4:3, zaś Fantastic wygralo z JON3S 4:0.

W finale górnej drabinki zmierzyły się drużyny Hey lol i Fantastic. Ci pierwsi triumfowali wówczas 4:1 i zapewnili sobie miejsce w wielkim finale. Fantastic zaś przeszło przez dolną drabinkę i na drugi dzień również zagościło w finale turnieju. Ponowny pojedynek między Hey lol a Fantastic zakończył się zwycięstwem tych pierwszych. Tym razem mecz był bardziej zacięty i zakończył się wynikiem 5:4.

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Tym samym Hey lol zajęło pierwsze miejsce i zgarnęło 25 tysięcy dolarów nagrody oraz tytuł najlepszej drużyny. W zespole występuje trzech Polaków, kryjących się pod nickami Romka7777, LastAFK i Karolade. Nagrodą pieniężną muszą się podzielić z siedmioma innymi członkami składu Hey lol.

Ostateczna klasyfikacja:

  1. Hey lol
  2. Fantastic
  3. Los JON3S
  4. Gravitas

Dywizja VALORANTA w Teamie Liquid Gracz Liquid może mieć koronawirusa. Mimo to zagra w mistrzostwach świata?

Więcej o: