Black Friday w FIFA 22. Co przygotowali dla graczy twórcy?

Zbliża się święto przecen. Black Friday jest już na tyle zakorzenione w świadomości ludzi, że przenika do niemal każdego rynku. Nie inaczej jest z FIFĄ, która co roku w trybie Ultimate Team urządza wielkie przeceny. Co tym razem mogą przygotować producenci z EA Sports?

Co roku w FIFIE gracze obchodzą Black Friday. Twórcy gry w najpopularniejszym trybie – Ultimate Team – przygotowują liczne promocje, wydarzenia i paczki specjalne, by gracze mogli jak najlepiej się bawić i przy tym wydać sporo pieniędzy w mikropłatnościach. Czego możemy oczekiwać od zbliżającego się święta wyprzedaży?

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Przygotujcie portfele

Wirtualny świat w kontekście Black Friday nie różni się od świata rzeczywistego. Tu i tu ludzie mogą spodziewać się okazji i tym samym przygotować swoje portfele na wydatki. W FIFIE świętujemy nie tylko jeden dzień – w tym roku to 26 listopada – a kilka następnych dni. Promocje bowiem wyskakują jak grzyby po deszczu dzień w dzień, a ponadto w najbliższy poniedziałek jest Cyber Monday, czyli kolejne wydarzenie w świecie Ultimate Team.

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Czego możemy się spodziewać?

Co roku FIFA serwuje graczom podobne zestawy wydarzeń i promocji, nic nie wskazuje na to, by w 2021 roku było inaczej. Co więcej jedno wydarzenie mamy już potwierdzone – to Club Signatures, które zainicjuje Black Friday w Ultimate Team. Szerzej o wydarzeniu oraz o tym, jakie karty mogą się w nim pojawić pisaliśmy wczoraj. W skrócie – będzie to okazja do zdobycia ulepszonych wersji m.in. Kevina De Bruyne, a także innych piłkarzy.

Ponadto w grze pojawi się „Best of TOTWs" czyli skład złożony z najlepszych kart w formie, jakie dotychczas pojawiły się w FIFA 22. Jest to znakomita okazja do upolowania kart, które od tygodni nie były już dostępne, a jedynym sposobem na ich kupno było nabycie od innego gracza. W przeciekach na temat piłkarzy, którzy zjawią się w owym składzie były takie nazwiska jak Kylian Mbappe czy Mohamed Salah. Jest więc na co czekać.

Ponadto warto wspomnieć, że rok temu w Black Friday w FIFIE pojawiło się pięć kart „Record Breakers" z poprzednich lat. Czy w najnowszej decyzji EA zdecyduje się na taki sam ruch? Na to odpowiedzi jeszcze nie mamy, ale można się spodziewać od producenta jakiejś ekstra niespodzianki.

Jak wypada bohater Milanu w FIFA 22? Mogło być lepiejJak wypada bohater Milanu w FIFA 22? Mogło być lepiej

Inne promocje

Poza specjalnymi kartami w FIFIE istnieją również inne wydarzenia związane z Black Friday. Możemy być pewni, że w Ultimate Team pojawią się największe paczki, zapewne będzie ich limitowana liczba. Mowa tutaj o paczkach za kilkadziesiąt tysięcy monet lub więcej, które zawierają same rzadkie karty. Warto pamiętać o tym, że EA Sports lubi „dropić" takie okazje, oznacza to, że jak przegapimy jedną z nich, to wystarczy poczekać na następną. Z pewnością amerykański producent nie będzie się zbytnio ograniczał w dostarczaniu specjalnych paczek na rynek. Gracze je uwielbiają, a ponadto EA może na nich zarabiać ogromne pieniądze z mikropłatności.

Polecamy również zwrócić uwagę na Wyzwania Budowania Składów. Popularne SBC są świetną okazją na wymienienie nieużywanych kart, przy okazji bawiąc się w składanie nietypowych drużyn. EA Sports zapewne przygotuje ciekawe wyzwania z jeszcze ciekawszymi nagrodami. Tak jak w przypadku paczek możemy się spodziewać, że wyzwań będzie sporo i będą dostępne dodawane do gry co jakiś czas, na przykład co 24 godziny. Każdy więc będzie miał czas na przygotowanie się lub ewentualne poczekanie na lepszą okazję.

Adam 'Adam' Maanane na Worlds 2021Musiał opuścić czołową drużynę i nie wytrzymał. "Byłem traktowany jak g***o"

Więcej o: