Zmiany w Team Liquid kwestią czasu? "Zespół kompletnie się nie dogaduje"

Roszady w dywizji CS:GO Teamu Liquid wydają się nieuchronne. Tak wynika z wypowiedzi Jonathana "EliGE'a" Jablonowskiego.

Team Liquid przebywa obecnie w Kopenhadze, gdzie bierze udział w jednym z ostatnich turniejów w roku. Mowa tutaj o BLAST Fall Finals. Wydarzenie to wydaje się być jednak graniem o pietruszkę dla północnoamerykańskiej formacji, co przed jego startem potwierdził poniekąd EliGE.

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Odkąd zakończył się PGL Major Stockholm, wiele mówi się o roszadach w czołowych światowych drużynach. Niektóre z nich, takie jak Astralis czy Ninjas in Pyjamas, zaimplementowały już zmiany. W kontekście innych na razie mówi się jedynie o plotkach. Taką formacją jest Team Liquid.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Według doniesień z zagranicznych mediów, z zespołem mogą pożegnać się między innymi Jake "Stewie2k" Yip, Gabriel "FalleN" Toldeo oraz Keith "NAF" Markovic. Pierwsza dwójka ma rozważać swoje opcje według portalu Rush B Media, gdzie według innych źródeł ostatni z wymienionych zawodników był łączony z Evil Geniuses. 

MOUZ NXT cieszące się z triumfu podczas finałów pierwszego sezonu WePlay Academy LeagueDuży sukces Polaków. Pobili rekord najlepszej akademii Counter Strike'a

Sam EliGE przeprowadził streama przed wylotem do Europy, gdzie rzucił nieco światła na nadchodzące zmiany w Liquid. - Nie graliśmy odkąd wróciliśmy z Majora, jako że rozmyślamy nad zmianami w składzie, o czym każdy już dobrze wie - przyznał 24-latek. 

Amerykanin udzielił następnie wywiadu redakcji Pley.gg, w którym praktycznie potwierdza, że zmiany w szeregach drużyny są na horyzoncie. - Zespół kompletnie się nie dogaduje. Żaden z nas wewnętrznie nie może znaleźć porozumienia z resztą - dodał EliGE. 

Nie wiadomo za to, kto miałby być nowym nabytkiem Teamu Liquid. Według 1pv.fr formacja rozważa pozyskanie Richarda "shoxa" Papillona, aczkolwiek na potwierdzenie wszystkich powyższych doniesień będziemy musieli jeszcze odrobinę poczekać. Samo Liquid przegrało inauguracyjne spotkanie BLAST Fall Finals, co zdaje się być kolejnym dowodem tego, że zmiany są tuż za rogiem. 

KennySWielki powrót w G2 Esports. KennyS pomoże drużynie w ważnym turnieju

Więcej o: