Team Secret znowu komplecie. Do składu Doty 2 dołączył były mistrz świata

Skład zespołu Michała "Nishy" Jankowskiego został skompletowany. Ostatnim nabytkiem Teamu Secret jest Sumail "SumaiL" Hassa.

W październiku zwieńczyło się The International 10, czyli odpowiednik mistrzostw świata w świecie Doty 2. Po tego typu wydarzeniach na esportowych scenach często dochodzi do wielu transferów i nie inaczej jest w przypadku produkcji Valve. Na TI10 Team Secret zajął ostatnie miejsce na podium, w wyniku czego wielu oczekiwało, że drużyna Nishy pozostanie w tym samym składzie. 

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Drużyna prędko znalazła graczy na powstałe wakaty

Były to jednak błędne domysły. Zespół pożegnał się na przestrzeni listopada z dwoma zawodnikami, aczkolwiek już znalazł za nich zastępstwo. Pierwszym ogłoszonym w czwartek graczem był Daryl Koh "iceiceice" Pei Xiang, który w przeszłości wielokrotnie brał udział w The International, aczkolwiek tylko w 2011 sięgnął po medal, kiedy to zajął trzecie miejsce. 

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Niemniej drugim świeżym reprezentantem Teamu Secret został jeszcze bardziej znany gracz ze świata Doty 2, SumaiL. Pakistańczyk przez wiele lat występował w Evil Geniuses, z którym w 2015 roku zdobył mistrzostwo świata, zostając wówczas w wieku 16 lat najmłodszym mistrzem świata w historii Doty 2. Na tegorocznej edycji wystąpił pod banderą OG, aczkolwiek zakończył zmagania na 7-8 lokacie. 

Team Liquid na Worlds 2021Zmiany w Liquid potwierdzone. Dwóch graczy żegna się z zespołem

Pierwsze mecze odświeżonego zespołu już za paręnaście dni

Dwa nabytki o takiej sławie niewątpliwie sprawią, że fani będą mieli ogromne oczekiwania względem Teamu Secret. Pierwsze testy nowego składu zostaną zainaugurowane już pod koniec listopada, kiedy to wystartuje Dota Pro Circuit w zachodniej Europie. Tam Nisha i spółka podejmą takie formacje, jak Alliance, Team Liquid czy Nigma Galaxy. 

Karty, które wyciekły na Twitterze.Wyciekły nowe karty w FIFA 22. Wsród wyróżnionych Mbappe

Więcej o: