Wyciekły nowe karty w FIFA 22. Wsród wyróżnionych Mbappe

Oficjalne konto Ligue 1 na Twitterze przez przypadek ujawniło nową promocję w FIFA 22 Ultimate Team. Chodzi o nowe karty, które otrzymają piłkarze młodego pokolenia, m.in. Kylian Mbappe.

W FIFA 22 co chwilę pojawiają się nowe wydarzenia, promocje i karty. Gracze są zalewani przez producenta najnowszymi wersjami swoich ulubionych piłkarzy. Na horyzoncie pojawiła się kolejna inicjatywa – Next Generation.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Nowe karty FIFA 22

Twitterowe konto Ligue 1 dziś rano wrzuciło tweeta, w którym przedstawiło nowe karty i wydarzenie w FIFA 22. Social media ninja musiał się jednak pospieszyć, bo filmik szybko usunięto. Użytkownicy portalu zdążyli jednak zrobić screenshota i przekazać informacje dalej.

Na usuniętym materiale mogliśmy dowiedzieć się o nowej akcji w trybie Ultimate Team FIFA 22. Mowa o „Next Generation", czyli wydarzeniu promującym młode gwiazdy światowej piłki. Na razie nie wiemy czym miałyby się charakteryzować karty. Znamy jednak datę premiery – to 14 stycznia 2022 roku.

Kto ma pojawić się w gronie wyróżnionych? Przede wszystkim jest to Kylian Mbappe – jego obecność spowodowała niejako wyciek, bowiem Twitter Ligue 1 chciał pochwalić się swoim przedstawicielem. Ponadto znalazło się miejsce dla graczy z innych lig. Tak wygląda lista piłkarzy:

  • Kylian Mbappe – PSG
  • Phil Foden – Manchester City
  • Theo Hernandez – AC Milan
  • Christian Pulisic – Chelsea FC
  • Jude Bellingham – Borussia Dortmund
  • Eduardo Camavinga – Real Madryt

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Co jeszcze wiemy? Karty będą najprawdopodobniej dostępne jedynie dla posiadaczy konsol nowych generacji – PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zastanawiające są jednak statystyki zawodników na ujawnionej grafice. Wszyscy poza Kylianem Mbappe otrzymali wyższe oceny w porównaniu do swoich normalnych kart. Francuz zaś otrzymał downgrade. Więcej informacji dowiemy się zapewne dopiero w grudniu lub w styczniu.

Es3tag w NiPPlotki szybko potwierdzone. Es3tag nowym graczem NiP-u

Więcej o: