Rozpoczyna się nowy event w FIFA 22. To współpraca ze znaną marką

EA Sports bombarduje graczy kolejnymi wydarzeniami w trybie Ultimate Team FIFA 22. Tym razem na salonach pojawi się "Don't Stop 'Till You're 99" czyli event współtworzony z marką Adidas.

Pojawiła się zapowiedź nowego wydarzenia w FIFIE 22. Czego dotyczy, na czym będzie polegać i kiedy wystartuje?

Zobacz wideo

Adidas wyróżni swoich piłkarzy

Całe wydarzenie jest stworzone we współpracy z marką odzieżową Adidas, która jest sponsorem wielu piłkarzy na całym świecie. To właśnie niektórzy z tych, którzy znajdują się w stajni niemieckiego giganta otrzymają specjalne wyróżnienia w FIFIE.

Na razie nie znamy zawodników, którzy otrzymają owe karty specjalne. Informacja o tym, że otrzymają je ci, którzy współpracują z Adidasem znacznie jednak zawęża pole rozważań. Mocnym kandydatem do nagrody jest chociażby Joao Felix, Paul Pogba czy Angel Di Maria. Piłkarzy, którzy pojawią się na tym wydarzeniu poznamy jeszcze dziś wieczorem.

Więcej treści esportowych i gamingowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Na czym polega event?

Don’t Stop ‘Till You’re 99 to kolejne wydarzenie, które tak naprawdę nie ma nic wspólnego z prawdziwym futbolem i wynikami osiąganymi na murawie. Jest to z kolei event, który jest stworzony na potrzeby FIFY.

Czym charakteryzują się karty? Jedna z wyróżnionych statystyk na kartach piłkarzy zostanie oceniona na maksymalną wartość, czyli 99. Nastąpi to podczas dwóch kolejnych aktualizacji, które mają mieć miejsce w styczniu i marcu, lecz nie jest to potwierdzona informacja. Kiedy wystartuje Don’t Stop ‘Till You’re 99? W piątek 12 listopada w godzinach wieczornych czasu polskiego.

Worlds 2021 scenaKontrowersje wokół Worldsów. Usatysfakcjonowały poziomem, ale rozczarowały pod innymi względami

Więcej o: