Powrót legendarnego składu? Brazylijczycy wkrótce mogą ponownie zagrać razem

Po PGL Major Stockholm 2021 odbędzie się sporo ruchów transferowych na rynku CS:GO. Ciekawie zapowiadają się te, które mogą mieć miejsce w Brazylii, bowiem coraz więcej zagranicznych źródeł podaje informacje o nowym składzie FalleNa i coldzery. Brazylijczycy ponownie mają połączyć siły.

SK Gaming, Luminosity Gaming i MIBR – pod tymi trzema organizacjami występowali razem Gabriel „FalleN" Toledo i Marcelo „coldzera" David. Obaj wraz z innymi Brazylijczykami stworzyli legendarny zespół, który na długi czas zdominował światową scenę CS:GO. Być może zobaczymy ponownie wszystkie legendy pod jednym dachem.

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

FalleN i coldzera łączą siły

Wygląda na to, że w Brazylii ponownie powstanie drużyna, która już w przeszłości potrafiła dominować wszystkie rozgrywki CS:GO. Portal Jaxon pisze o rozmowach pomiędzy Gabrielem „FalleN" Toledo i Marcelo „coldzera" Davidem, którzy planują połączyć siły. Dwójka ma obecnie poszukiwać organizacji, która wzięłaby ich pod swoje skrzydła.

Aktualnie FalleN jest zawodnikiem Teamu Liquid, wygląda jednak na to, że nie pozostanie nim na dłużej. Coldzera zaś reprezentował w ostatnim czasie barwy Complexity, drużyna jednak rozpadła się na kawałki i na razie Amerykanie nie posiadają kompletnej dywizji CS:GO.

Więcej treści esportowych i gamingowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Co ciekawe być może to właśnie Juggernaut będzie kierunkiem dla Brazylijczyków. Szef Complexity – Jason Lake – ma celować w drużynę z CIS lub Brazylii, co by się zgadzało z plotkami na temat nowego składu coldzery.

Janusz 'Snax' Pogorzelski w barwach Anonymo podczas półfinałowego meczu ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021.Niespodziewana wpadka Anonymo. "Potrzebujemy więcej czasu"

Pozostałe legendy dołączą do projektu

Według najnowszych doniesień Jaxon do brazylijskiego projektu mogą dołączyć byli członkowie legendarnej drużyny. Mowa o Lincolnie „fnx" Lau i Fernando „fer" Alvarendze. Obaj wypatrują możliwości ponownego połączenia sił z FalleNem i coldzerą.

Przypomnijmy, że wspominana czwórka przez długi czas grała razem. Największe sukcesy święciła w barwach Luminosity Gaming i SK Gaming, kiedy to sięgnęła dwukrotnie po zwycięstwo na Majorze. Obecnie zawodnicy mają już swoje lata i nie są tak skuteczni jak kiedyś, niemniej jednak kibice zapewne chcieliby ponownie zobaczyć ich razem w akcji.

Kapitan Wisła All in! Games Kraków - Grzegorz 'SZPERO Dziamałek.Lider esportowej Wisły Kraków pewny siebie. "Idziemy po mistrzostwo Polski"

Więcej o: