Zmiany w czołowej organizacji esportowej. Dwójka graczy poza składem

Końcówka roku w esporcie często stoi pod znakiem transferów. Nie inaczej jest tym razem. Pierwsze pożegnania ogłosiła organizacja o nazwie OG.

Świat esportu wchodzi powoli w odrobinę spokojniejszy okres, wszak w listopadzie i w grudniu zazwyczaj mało jest rozgrywanych turniejów, a na scenie panuje okienko transferowe. Podobnie jest w Dota 2. Dlatego też nie dziwi fakt, że formacje zaczynają ogłaszać roszady w składzie. Do takich doszło w jednej z najbardziej znanych organizacji w świecie Doty, OG. 

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Dwójka zawodników poza składem

Z drużyną pożegnało się bowiem dwóch graczy, Sumail "SumaiL" Hassan oraz Martin "Saksa" Sazdov. Staż pierwszego z nich w OG był dosyć krótki, wszak 22-latek został częścią zespołu w czerwcu tego roku. O wiele dłużej barw ekipy bronił Saksa, który był jej częścią od stycznia poprzedniego roku.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

OG nie zachwyciło na ostatnich mistrzostwach świata w Dota 2, The International 2021. Drużyna rzutem na taśmę zakwalifikowała się na turniej, co było dosyć zaskakujące, jako że wygrała ona dwie poprzednie edycje MŚ. Tym razem nie zbliżyła się nawet do trofeum, gdyż OG zajęło miejsce 7-8.

Goofy to zawodnik Wisły All in! Games Kraków.ESL Mistrzostwa Polski. Wisła Kraków zagra w wielkim finale. Faworyci odpadli

Co dalej z OG? Mamy dowiedzieć się niedługo

W wyniku tego zmiany w składzie OG nie dziwią. Na chwilę obecną nie wiadomo kto wejdzie w miejsce Saksy oraz SumaiLa, aczkolwiek jak informuje organizacja, ta niedługo poinformuje o nowych nabytkach.

Serena WilliamsSerena Williams zaczyna współpracę z esportowym gigantem. Co będzie robić?

Więcej o: