Serena Williams zaczyna współpracę z esportowym gigantem. Co będzie robić?

Znana amerykańska tenisistka Serena Williams rozpoczęła współpracę z Cloud9, czołową północnoamerykańską organizacją esportową.

Serena Williams ogłosiła współpracę z jedną z czołowych organizacji esportowych na świecie, Cloud9. Tenisistka będzie ambasadorem programu "Training Grounds", w którego ramach ma poprowadzić swój własny kurs o nazwie "Champion's Mindset". Został on stworzony dla młodych graczy.

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Tenisistka będzie nadzorowała rozwój młodych graczy

We wspomnianym programie ma ona osobiście uczyć o wartościach, dzięki którym została jedną z najlepszych tenisistek w historii. Te wartości mają następnie pomagać aspirującym młodzikom coraz to efektywniej wchodzić w świat esportu, co umożliwia zresztą stworzony przez Cloud9 Training Grounds. W kursie Williams będzie również dzielić się radami z samymi trenerami, którzy pracują wokół programu. 

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

- Ciężka praca, treningi i dedykacja są niezwykle ważne, kiedy pracujesz w celu zostania najlepszym i spełnienia swoich marzeń, niezależnie czy chodzi o sport, czy o coś innego. Jako doradca w Cloud9, jestem podekscytowana z połączenia sił z programem Training Grounds, żeby pomóc pielęgnować te umiejętności we wszystkich uczniach - przyznała w ogłoszeniu Williams.

Karty Diego Maradony w FIFA 22 Maradona zniknie z FIFA 22? Sprawa wydaje się przesądzona

Jej wkład będzie niezwykle cenny

- Umiejętności Sereny pokazane w kursie Champion's Mindset będą kluczowym narzędziem w celu rozwijania młodych graczy, którzy są skupieni na osiągnięciu postawionych sobie celów i zdrowi - mówi za to Samir Bolar, Dyrektor Wykonawczy w Training Grounds.

Wypełniona Avicii Arena podczas PGL Major Stockholm Rekordowa oglądalność esportu w weekend! Miliony widzów

Więcej o: