Major 2021. Znakomite akcje. Tak grają najlepsi na świecie w CS:GO

Trwający PGL Major Stockholm 2021 to znakomita okazja do napisania nowych historii. Takie miały miejsce wczoraj, kiedy to podczas spotkań ćwierćfinałów dwóch graczy - Nikola "NiKo" Kovać i Ismail "refrezh" Ali popisali się znakomitymi akcjami z Desert Eagle'a.

PGL Major Stockholm 2021 to najważniejszy turniej roku w CS:GO. Mistrzostwa świata wkroczyły w decydującą fazę – wczoraj odbyły się pierwsze spotkania ćwierćfinałowe. Gwiazdami wieczoru byli gracze G2 i Heroic – NiKo i refrezh.

Zobacz wideo Uczymy mistrzynię świata, o co chodzi w tym Counter-Strike'u!

NiKo ciągnie na plecach cały zespół

G2 zaliczyło wczoraj wspaniałe spotkanie przeciwko Ninjas in Pyjamas. Ogromna w tym zasługa Nikoli „NiKo" Kovacia, który grał przez cały mecz jak natchniony. Jedna z jego akcji na Mirage’u jest tego najlepszym potwierdzeniem. Bośniak wziął swoją ulubioną broń w dłonie – Desert Eagle’a i momentalnie uziemił trzech rywali.

Więcej treści esportowych i gamingowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Trafienia były bardzo ważne z perspektywy spotkania. G2 bowiem grało ze skromnym ekwipunkiem, wyposażone jedynie w pistolety. Ponadto wynik był bliski – NIP był o krok od wyrównania stanu spotkania. Ostatecznie Szwedzi przegrali rundę, oddali się od rywala i podupadli finansowo.

Trzy celne strzały

Jeszcze bardziej widowiskową akcją popisał się Ismail „refrezh" Ali. Duńczyk podobnie jak NiKo do swojego dzieła użył deagle’a. Był jednak bardziej skuteczny, oddając trzy strzały i wszystkie wprost wymierzone w głowy przeciwników.

Ostatecznie tak wygrana runda w perspektywie całego spotkania nie znaczyła wiele. Virtus.pro ostatecznie udało się wygrać mapę, niemniej jednak w całym spotkaniu triumfowali gracze Heroic, czyli drużyna refrezha.

Piłkarze Manchesteru United w grze eFootball 2022.Konami znowu rozczarowało graczy. eFootball jednak nie przejdzie rewolucji

Więcej o: