ESL Mistrzostwa Polski. Tak grają najlepsi. Te akcje trzeba zobaczyć [WIDEO]

Faza zasadnicza ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021 dobiegła końca, pora więc na podsumowanie ostatniej kolejki, a także pięć najlepszych akcji. Show skradli przede wszystkim gracze HONORIS - Filip "NEO" Kubski i Sebastian "fr3nd" Kuśmierz.

ESL Mistrzostwa Polski to najważniejsze rozgrywki roku. 10 drużyn podczas fazy zasadniczej rywalizowało o awans do play-offów. Ta sztuka udała się Anonymo i HONORIS, kolejną dwójkę uczestników poznamy po zakończeniu fazy pośredniej – Play-in.

Zobacz wideo Uczymy mistrzynię świata, o co chodzi w tym Counter-Strike'u!

Więcej treści esportowych i gamingowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

9. kolejka namieszała w tabeli

Ostatnia i decydująca kolejka ESL Mistrzostw Polski spełniła oczekiwania – była pełna emocji i namieszała w tabeli końcowej fazy zasadniczej. Królami tej serii byli gracze HONORIS, którzy rozgrywali zaległe spotkania. Ekipa NEO i TaZa wygrała aż 5 z 6 rozegranych spotkań i tym samym wylądowała na 1. miejscu w tabeli. Spora w tym zasługa Sebastiana „fr3nd" Kuśmierza, którego wybrano na MVP tego etapu. Jedno z zagrań snajpera zostało wybrane akcją kolejki.

 

ESL Polska przygotowała dla kibiców także podsumowanie ostatniego tygodnia fazy grupowej. Kinga Kujawska w nieco ponad 5 minut opowiedziała w skrócie o tym, co działo się podczas 9. kolejki.

 
Więcej o: