Znany streamer przeciwnikiem Pashy? Z kim zawalczy Polak?

Jarosław "pashabiceps" Jarząbkowski jest coraz bliżej debiutu w oktagonie. Pod znakiem zapytania pozostaje przeciwnik Polaka. W ostatnim czasie pojawiła się jednak poszlaka, która wskazuje na Nikolę "Lobanjica" Mijomanovicia.

Pashabiceps to emerytowany gracz CS:GO, który obecnie zajmuje się streamingiem jako ambasador Teamu Liquid. Jarząbkowski jednak od dłuższego czasu trenuje sporty walki, by wystąpić na gali MMA. Nadal nie poznaliśmy przeciwnika 33-latka, chociaż trop prowadzi w ostatnim czasie na innego streamera – Lobanjicę.

Zobacz wideo Uczymy mistrzynię świata, o co chodzi w tym Counter-Strike'u!

Lobanjica z propozycją walki na FAME MMA

Nikola "Lobanjica" Mijomanović to pochodzący z Czarnogóry gracz CS:GO, który jest również kojarzony ze streamowaniem oraz prowadzeniem kanału na YouTube. Jego internetowe zasięgi to blisko pół miliona widzów – sumując wszystkie konta w mediach społecznościowych. Ostatnio 32-latek pochwalił się wiadomością na Instagramie od Wojciecha Goli – jednego ze współwłaścicieli FAME MMA.

Więcej treści esportowych i gamingowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Gola napisał to Czarnogórca, by zbadać, czy ten chciałby wziąć udział w gali. – Cześć, jestem współwłaścicieli jednej z największych federacji freak-fightowych w Europie, sprzedającej ponad 500 tysięcy PPV na wydarzenie FAME MMA. Byłbyś zainteresowany walką na naszej imprezie? – brzmiała treść wiadomości.

Wiadomość Wojtka Goli do lobanjici.Wiadomość Wojtka Goli do lobanjici. screenshot

Pasha vs Lobanjica?

Streamer z Czarnogóry wydaje się idealnie skrojonym kandydatem do walki z pashąbicepsem. Jarząbkowski wciąż czeka na swojego rywala, ostatnio wyjawił, że zaproponowano mu 20 listopada walkę z Kacprem Blonskym, jednak do takiego pojedynku nie dojdzie. Nadal trwają poszukiwania rywala 33-latka.

Lobanjica zaś pochodzi z tej samej branży – esportowo/streamingowej. Ponadto Mijomanović to mężczyzna o potężnej budowie, który przez to mógłby stanowić wyzwanie dla równie dobrze zbudowanego pashy. Na oficjalne informacje jednak musimy jeszcze poczekać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.