Nowe wydarzenie w FIFA 22. Do gry wchodzą karty Rulebreakers

EA Sports wprowadza nowy event w FIFIE 22. Nazywa się on "Rulebreakers", czyli Buntownicy i polega on na wypuszczeniu nowych kart specjalnych na rynek.

FIFA 22 premierę miała 1 października, ale od tego czasu w grze pojawiło się już sporo kart specjalnych. Poza „dynamicznymi", czyli reagującymi na wydarzenia ze sportowych boisk są też takie jak Rulebreakers, niepowiązane z prawdziwym światem.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Drużyna Buntowników wkracza do FIFY

Wydarzenie Rulebreakers będzie opierać się na wprowadzeniu do gry nowych kart. Na razie mamy tylko takie informacje na ten temat, chociaż można domyślać się, że w trybie Ultimate Team pojawią się także m.in. Wyzwania Budowania Składów, w których będzie można uzyskać takie karty.

Więcej treści esportowych i gamingowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Na razie nie wiemy również, którzy piłkarze otrzymają karty Buntowników. W FIFIE 21 byli to m.in. Harry Kane, Angel Di Maria, Paul Pogba i Romelu Lukaku. W tym roku możemy się spodziewać nagrodzenia graczy podobnego kalibru. Dokładna informacja na ten temat pojawi się w Internecie zapewne w momencie premiery eventu, czyli 29 października.

Piłkarz z ekstraklasy obok Alaby i Salaha. Drużyna Tygodnia w FIFA 22 ujawnionaPiłkarz z ekstraklasy obok Alaby i Salaha. Drużyna Tygodnia w FIFA 22 ujawniona

Na czym polegają karty Rulebreakers?

Karta Rulebreakers będzie różniła się statystykami w porównaniu do zwykłych kart. Przy zmianie atrybutów jest jednak pewna reguła – wolniejsi piłkarze otrzymają lepsze statystyki tempa, napastnicy będą posiadali więcej punktów obrony itd.

Zmiana polega na tytułowym „złamaniu zasad" czyli w pewnym sensie odwróceniu dotychczasowej hierarchii w świecie FUT.

Sport.pl partnerem medialnym HONORISSport.pl partnerem medialnym HONORIS

Więcej o: