Darmowa paczka w FIFA 22? Zobacz jak ją zdobyć

Poznaliśmy szczegóły listopadowych prezentów od Amazon Prime Gaming. W nich znalazły się także karty i zawodnicy w FIFA 22.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Co miesiąc subskrybenci Amazon Prime'a mogą spodziewać się ciekawych przedmiotów, które otrzymają w poszczególnych grach. Te mogą być rozdawane także w FIFA 22. Tak właśnie będzie w listopadzie. Co konkretnego będziemy mogli otrzymać w kolejnym miesiącu do naszego składu Ultimate Team?

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

W ramach nagród otrzymamy m.in. napastnika PSG

W niej znajdziemy przede wszystkim piłkarza z okładki gry, czyli Kyliana Mbappé. Francuz jest jedną z najlepszych kart w grze, posiadając ogólną ocenę 91. Niestety, jego karta zostanie nam udostępniona jedynie na pięć meczów, więc nie będziemy mogli cieszyć się napastnikiem PSG na zawsze.

W pakiecie także 7 złotych kart

Poza tym w najnowszej paczce Amazona znajdziemy siedem złotych kart (tym razem już permanentnie dodanych do naszego składu) oraz dwóch zawodników z oceną powyżej 81. Duet ten będziemy mogli sobie wybrać z kilku zaproponowanych nam graczy podczas otwierania paczki. 

FIFA 22Piłkarz Liverpoolu podpadł kibicom? Takiego składu nikt się nie spodziewał

Jak za to otrzymać wspomnianą paczkę? To banalnie proste. Wystarczy połączyć swoje konto na platformie Twitch z kontem na platformach EA Sports i Amazon Prime Gaming. To drugie możemy wykonać pod tym linkiem. Następnie na Twitchu wystarczy nacisnąć w prawym górnym rogu w ikonkę korony, gdzie będziemy mieli możliwość odebrania nagród.

Football Manager 2022 pojawi się na rynku jesienią 2021 roku.Sporo nowości w Football Manager 2022. Gracze zacierają ręce. Kiedy premiera?

Więcej o: