Piłkarz Liverpoolu podpadł kibicom? Takiego składu nikt się nie spodziewał

W sieci znalazł się skład Diogo Joty w FIFA 22. Raczej nie spodoba się on kibicom Liverpoolu z jednego ważnego powodu.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Wiele piłkarskich gwiazd w wolny czas spędza przy grze FIFA. Nie inaczej jest w tym roku. Zawodnicy często chwalą się swoimi składami za pomocą mediów społecznościowych, a te mniej lub bardziej podobają się fanom. Tym razem na pozytywną reakcję ze strony kibiców Liverpoolu nie może raczej liczyć napastnik z Anfield, Diogo Jota.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Brak graczy Liverpoolu w składzie Diogo Joty

Dzięki Redditowi do sieci wyciekła jedenastka, której Portugalczyk używa na co dzień w FIFA 22. W nim nie znajdziemy żadnego zawodnika Liverpoolu. Zazwyczaj oczekuje się od piłkarzy skorzystaniem ze swoich kolegów z zespołu w trakcie budowania składu w Ultimate Teamie. Zwłaszcza kiedy spojrzymy na to, jakich gwiazdorów ma u boku w klubie Jota. 

Skład Diogo Joty robi wrażenieSkład Diogo Joty robi wrażenie fot. Reddit

Ronaldo zamiast Salaha i nie tylko

Nie tym razem. Portugalczyk na ataku posiada graczy takich jak Cristiano Ronaldo czy Ronaldo. Na skrzydłach znajdziemy za to Kyliana Mbappé i Leo Messiego. Jota nie umieścił w swojej jedenastce nawet samego siebie. Niemniej jest to niewątpliwe jeden z najmocniejszych składów, który obecnie znajdziemy w FIFA 22. 

Xizt w Fnatic na StarLadder Berlin Minor Legenda wraca do gry. Tym razem w zupełnie nowej roli

Jota w FIFA 21 dokonał rekordowych 30 zwycięstw z rzędu. Z takimi kartami śmiało można snuć domysły, że i w FIFA 22 będzie mu szło całkiem dobrze. 

Football Manager 2022 pojawi się na rynku jesienią 2021 roku. Sporo nowości w Football Manager 2022. Gracze zacierają ręce. Kiedy premiera?

Więcej o: