Gratka dla fanów Rainbow Six Siege. Ubisoft ogłosił kolejny turniej

Nadchodzi kolejny turniej Rainbow Six Siege w Polsce - Polish Cup. Pula nagród rozgrywek wynosi aż 30 tysięcy złotych.

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Polski oddział Ubisoft® ogłosił, że dnia 4 listopada 2021 ruszy rejestracja do drugiego oficjalnego turnieju międzysezonowego Rainbow Six Siege – Polish Cup – będącego następcą ubiegłorocznego Polish Cup Winter.

Zobacz wideo NBA 2k22 utrzymuje pozycję niedoścignionego lidera w symulacjach koszykówki. Co poprawiono w porównaniu z poprzednimi wersjami?

Najważniejszy turniej R6S w Polsce

W oczekiwaniu na inaugurację kolejnego sezonu Mistrzostw Polski – Rainbow Six Polish Masters – przez jesień i zimę gracze z całej Polski będą mieli możliwość stanąć do walki o pulę nagród w wysokości 30 tysięcy złotych z czego połowa kwoty przypadnie zwycięzcom. Ponadto dla dwóch najlepszych graczy rozrywek przewidziane są nagrody specjalne – MVP Fazy Ligowej i MVP Play-offów – w wysokości 1000 złotych każdy.

Pierwszy turniej kwalifikacyjny odbędzie się za 3 tygodnie, 11 listopada. Cały cykl kwalifikacyjny zaś prezentuje się następująco:

  • Kwalifikacje I dzień 1 – 11.11.2021 (czwartek)
  • Kwalifikacje I dzień 2 – 15.11.2021 (poniedziałek) – 4 najlepsze drużyny awansują do Fazy Ligowej Turnieju
  • Kwalifikacje II dzień 1 – 16.11.2021 (wtorek)
  • Kwalifikacje II dzień 2 – 18.11.2021 (czwartek) – 4 najlepsze drużyny awansują do Fazy Ligowej Turnieju

- Za nami pełen emocji turniej Polish Masters 2021, a że życie nie lubi próżni to już szykujemy dla graczy kolejną okazję do esportowej rywalizacji - Polish Cup 2022 - zapowiedział Tomek Korycki współwłaściciel agencji Event Partners odpowiedzialnej za realizację oficjalnych turniejów Rainbow Six.

Na najlepsze 8 drużyn czeka 14 kolejek, w ramach których będą rywalizować w formacie ligowym, a które zakończą się 3-dniowym finałem online. Całość rozgrywek począwszy od fazy ligowej będzie transmitowana na oficjalnym kanale Twitch.

Szczegółowe informacje dotyczące Rainbow Six Polish Cup oraz Regulamin rozgrywek będą dostępne na stronie r6polishcup.pl.

Xizt w Fnatic na StarLadder Berlin MinorLegenda wraca do gry. Tym razem w zupełnie nowej roli

Więcej o: