Skład Anonymo zadebiutował w hitowym starciu. Znakomita forma nowych nabytów

Za nami pierwszy mecz Anonymo w zmienionym składzie. Mecz z HONORIS odbył się w ramach kolejki ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021 w CS:GO. Drużyny ostatecznie podzieliły się punktami.

Anonymo Esports w poniedziałek dokonało zmian w składzie, które odbiły się szerokim echem w Polsce. Do drużyny dołączyli Michał „snatchie" Rudzki i Karol „rallen" Rodowicz, którzy zadebiutowali dziś w starciu z HONORIS.

Zobacz wideo Esportowe abecadło. Poznaj najważniejsze pojęcia w Counter Strike: Global Offensive

Debiut na remis

Rallen i snatchie nie czekali długo na swój pierwszy mecz w nowych barwach. Kalendarz przewidział dzisiaj mecz z HONORIS w ramach ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021. Obie drużyny walczą o miejsce premiowane awansem do play-offów, takie spotkanie jak dziś może rzutować na wygląd całej tabeli po fazie zasadniczej.

O stawce spotkania doskonale wiedzieli gracze obu drużyn. Świadczą o tym wyrównane wyniki na obu mapach. Najpierw oglądaliśmy pojedynek na Vertigo, ostatecznie zakończony wygraną HONORIS 16:12. Niespodziewanie do zwycięstwa drużynę poprowadził Filip „NEO" Kubski, trzeba jednak pochwalić całą piątkę graczy HONORIS, którzy w pierwszej połowie potrafili odrobić stratę 0:5, a następnie wytrzymali nerwową końcówkę spotkania.

HUNDEN w barwach Tricked EsportsGłośny skandal w esporcie rozstrzygnięty. "Żałuję, że mu zaufałem"

Drugą mapą był Mirage. Tutaj wynik był taki sam, lecz tym razem górą byli gracze Anonymo. Podopieczni Adriana „imd" Piepera zagrali świetną pierwszą połowę, wychodząc na wysokie prowadzenie 10:5. Po zmianie stron Anonymo wygrało pistoletówkę, co bardzo zbliżyło ich do zwycięstwa. HONORIS w drugiej połowie starało się dogonić rywala, ale ostatecznie ekipie NEO i TaZa zabrakało pary na kompletny come-back w końcówce.

Znakomite występy rallena i snatchiego

Dzisiaj wszystkie reflektory skupiały się na debiutującym duecie – rallenie i snatchim. Obaj zawodnicy unieśli presję w wielkim stylu, na Mirage’u będąc najlepszymi graczami na serwerze. Zdobyli kolejno 25 i 30 fragów, w tej statystyce dzieliła ich przepaść między resztą zespołu. Na Vertigo zaś rallen zdobył 17, a snatchie 20 trafień, co również jest przyzwoitym wynikiem.

PEC4Kolejne drużyny powalczą o spotkanie z legendami CS:GO!

Rudzki w swoim debiucie zdążył ustrzelić ACE’a. Wydarzenie miało miejsce na Mirage’u, przy wyniku 11:5 dla Anonymo. Snajper skorzystał tym razem z galila i wyeliminował całą piątkę rywali. Co ciekawe, w następnej rundzie snatchie był bliski skompletowania drugiego ACE’a, bowiem zdobył cztery fragi – jego plany zniweczył jednak w ostatniej chwili TaZ.

Więcej o: