ESL Mistrzostwa Polski. Wisła goni czołówkę, beniaminek nadal zaskakuje. Te zagrania trzeba zobaczyć [WIDEO]

7. kolejka ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021 już za nami. Podczas tej serii spotkań Wisła All in! Games Kraków nadrobiła zaległości do przeciwników i zajmuje już 4. lokatę. Na pierwszych dwóch miejscach znajdują się zaś dwaj beniaminkowie.

ESL Mistrzostwa Polski to najważniejsze rozgrywki w kraju. 10 drużyn walczy o pulę nagród wynoszącą 100 tysięcy dolarów. Ponadto Zwycięzca rozgrywek otrzyma miejsce na turnieju IEM Katowice Play-in.

Zobacz wideo Esportowe abecadło. Poznaj najważniejsze pojęcia w Counter Strike: Global Offensive

Wisła goni rywali

Wejście Białej Gwiazdy w sezon nie było zbyt dobrze, teraz jednak drużyna goni tabelę. Jej ostatnie wyniki – 2 zwycięstwa, remis i porażka – w tym pomagają. Aktualnie Wisła zajmuje już 4. miejsce, które premiowane jest awansem do fazy play-in turnieju. By zapewnić sobie lokatę dającą awans do play-offów, które zostaną rozegrane na LAN-ie, SZPERO i spółka muszą wrzucić piąty bieg pod koniec fazy zasadniczej.

Na razie miejsca, które gwarantują wyjazd do Katowic na finały LAN-owe posiadają dwaj beniaminkowie – Ungentium i Team ESCA Gaming. Obie drużyny powoli coraz częściej tracą punkty, mają również do rozegrania mecze z trudnymi rywalami. Tym samym w tabeli może się jeszcze sporo pozmieniać. Tymczasem zapraszamy na obejrzenie podsumowania przygotowanego przez ESL.

 

Powoli zbliżamy się do końca

Do zakończenia fazy zasadniczej zostały zaledwie dwie kolejki. Najbliższa odbędzie się w najbliższy poniedziałek i wtorek. Z ciekawszych meczów na pewno warto zwrócić uwagę na pojedynek MAD DOG'S PACT - Anonymo. Ponadto interesujące spotkanie zapowiada się pomiędzy Team ESCA Gaming a HONORIS. Transmisja na kanale ESL Polska.

Gerard Pique zorganizował mistrzostwa świata w podbijaniu balona.Hitowa inicjatywa Pique. Zorganizował mistrzostwa świata. I to jak [WIDEO]

Więcej o: