pashaBiceps miał wystąpić na Fame MMA 12! "Myślałem, że zadebiutuję"

Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski ujawnił, że miał wystąpić na zbliżającej się gali Fame MMA 12.

Od jakiegoś czasu mówi się o debiucie byłego gracza Virtus.pro w CS:GO, Jarosława "pashyBicepsa" Jarząbkowskiego, w Fame MMA. Sam 33-latek w wielu wywiadach podejmował ostatnio nieraz ten temat. Jak się okazuje, do wspomnianego debiutu o mało nie doszło. Tego dowiedzieliśmy się za pomocą Insta Stories Jarząbkowskiego.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

"Myślałem, że zadebiutuje"

PashaBiceps miał dostał propozycję wystąpienia na Fame MMA 12, które odbędzie się 20 listopada w Ergo Arenie w Gdańsku. - Dwa dni temu dostaliśmy informację, że Papito 20 listopada nie wleci do ERGO ARENY na zastępstwo na waleczkę. Myślałem, że zadebiutuje - mówi na swoim Instagramie były profesjonalny esportowiec. 

pasha miał walczyć z Błońskim

Kto miał być rywalem pashy? Okazuje się, że popularny YouTuber, Kacper Błoński. - Powiem Panie Kacper, odważny, żeś Pan. Mam nadzieję, że headshoty strzelimy innym razem, albo ty strzelisz komuś headshota na najbliższej gali. Życzę powodzenia - dodał Jarząbkowski. 

Wysoce prawdopodobne, że debiut ambasadora Teamu Liquid w Fame MMA jest kwestią czasu, co przyznaje sam były esportowiec. - Fajna opcja, Papito powoli zaczyna kręcić się w temacie - zakończył pashaBiceps. 

Najbliższa gala Fame MMA, jak wspomnieliśmy, odbędzie się za lekko ponad miesiąc w gdańskiej ERGO ARENIE. Data kolejnej gali nie jest za to oficjalnie znana. Wiemy za to, że na niej będziemy mogli oglądać Sergiusza "Nitrozyniaka" Górskiego oraz Mariusza "Sariusa Golling"

Więcej o:
Copyright © Agora SA