pashaBiceps miał wystąpić na Fame MMA 12! "Myślałem, że zadebiutuję"

Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski ujawnił, że miał wystąpić na zbliżającej się gali Fame MMA 12.

Od jakiegoś czasu mówi się o debiucie byłego gracza Virtus.pro w CS:GO, Jarosława "pashyBicepsa" Jarząbkowskiego, w Fame MMA. Sam 33-latek w wielu wywiadach podejmował ostatnio nieraz ten temat. Jak się okazuje, do wspomnianego debiutu o mało nie doszło. Tego dowiedzieliśmy się za pomocą Insta Stories Jarząbkowskiego.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

"Myślałem, że zadebiutuje"

PashaBiceps miał dostał propozycję wystąpienia na Fame MMA 12, które odbędzie się 20 listopada w Ergo Arenie w Gdańsku. - Dwa dni temu dostaliśmy informację, że Papito 20 listopada nie wleci do ERGO ARENY na zastępstwo na waleczkę. Myślałem, że zadebiutuje - mówi na swoim Instagramie były profesjonalny esportowiec. 

pasha miał walczyć z Błońskim

Kto miał być rywalem pashy? Okazuje się, że popularny YouTuber, Kacper Błoński. - Powiem Panie Kacper, odważny, żeś Pan. Mam nadzieję, że headshoty strzelimy innym razem, albo ty strzelisz komuś headshota na najbliższej gali. Życzę powodzenia - dodał Jarząbkowski. 

MAD Lions, Marek 'Humanoid' Brazda, Worlds 2021Worlds 2021. Mistrz Europy ocenia szanse na awans. "Wszystko jest możliwe"

Wysoce prawdopodobne, że debiut ambasadora Teamu Liquid w Fame MMA jest kwestią czasu, co przyznaje sam były esportowiec. - Fajna opcja, Papito powoli zaczyna kręcić się w temacie - zakończył pashaBiceps. 

Najbliższa gala Fame MMA, jak wspomnieliśmy, odbędzie się za lekko ponad miesiąc w gdańskiej ERGO ARENIE. Data kolejnej gali nie jest za to oficjalnie znana. Wiemy za to, że na niej będziemy mogli oglądać Sergiusza "Nitrozyniaka" Górskiego oraz Mariusza "Sariusa Golling"

Jarosław 'Pasha' Jarząbkowski był w szoku po akcji Snaxa.Polacy w gronie najlepszych. Interesujące statystyki Majorów w CS:GO

Więcej o: