FIFA 22. Kto znajdzie się w drużynie tygodnia?

Przed nami 4. drużyna tygodnia w trybie Ultimate Team FIFA 22. W ubiegły weekend kilku piłkarzy zabłysnęło na zgrupowaniach narodowych. Być może największym hitem obecnego tygodnia będzie Kylian Mbappe, który może otrzymać pierwszą, specjalną kartę.

Team of the Week w Ultimate Team to zbiór 23 piłkarzy, którzy wyróżnili się na prawdziwych boiskach podczas meczów ligowych lub reprezentacyjnych. Wytypowani zawodnicy otrzymują wówczas specjalną kartę w grze, podnoszącą jej statystyki.

Zobacz wideo

Wszyscy zapolują na Mbappe

Kto może wylądować w drużynie tygodnia? Duże szanse na to ma Kylian Mbappe, który odegrał gigantyczną rolę w zwycięstwie Francji podczas Ligi Narodów. Napastnik PSG zdobył gola i asystę najpierw w wygranym meczu z Belgią 3:2, a następnie zaliczył taki sam dublet w finałowym spotkaniu z Hiszpanią. Co więcej Mbappe zdobył gola na wagę zwycięstwa w Lidze Narodów.

Francuz wydaje się pewniakiem do TOTW. Jego karta „w formie" będzie najlepsza spośród wszystkich i jego nowa ocena ogólna może wynieść nawet 92. Potencjalny koszt? Zapewne kilka milionów monet, skoro jego podstawowa wersja warta jest ponad milion wirtualnej waluty.

DAMWON KIA, Heo ShowMaker Su, Worlds 2021Worlds 2021. Koreańczycy nie do powstrzymania. Polacy obronili honor Europy

Inne, ciekawe występy

Z Ligi Narodów mamy jeszcze jeden typ – Ferran Torres. Hiszpan zdobył dwa gole w półfinałowym starciu z Włochami i wprowadził swój kraj do finału. Taki występ, mimo porażki w finale, wydaje się wystarczający, by 21-latek został nagrodzony „in-formem". Jego obecna karta posiada ocenę 82, ta „w formie" zapewne będzie o oczko-dwa wyżej oceniona.

Nietypowym występem ppisał się Edmond Tapsoba – obrońca Bayeru Leverkusen, który w meczu Burkina Faso zdobył aż dwa gole. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale Tapsoba jest środkowym obrońcą. Takie wydarzenie zapewne nie umknie EA Sports. Zawodnik Bayeru może otrzymać kartę ocenioną nawet na 84, mimo że jego dotychczasowa ocena wynosi zaledwie 81.

Amazon wszedł na polski rynekAmazon zamiótł konkurencję. Wielka promocja na Twitchu i nie tylko

Tapsoba może stworzyć duet stoperów razem z Simonem Kjaerem. Duńczyk jest liderem świetnie spisującej się Danii, która w obecnych eliminacjach do Mistrzostw Świata Katar 2022 wygrała wszystkie mecze i nie straciła nawet gola. Kjaer jest ostoją tej żelaznej defensywy, ponadto zdobył gola w meczu z Mołdawią. Powinien otrzymać w nagrodę kartę „w formie".

Pozostałe typy:

  • Scott McTominay – pierwszy gol w reprezentacji, zdobyty w 94. minucie na wagę zwycięstwa w starciu Szkocja – Izrael
  • Sam Johnstone – bramkarz zachował czyste konto i zaliczył asystę w meczu Anglia – Andorra
  • Alexander Isak – dwa gole w zwycięskich meczach z Grecją i Kosowem
  • Karol Świderski – dwa gole w zwycięskich meczach z San Marino i Albanią, w tym jeden na wagę zwycięstwa
  • Wu Lei – dwa gole, w tym jeden na wagę zwycięstwa w 95. minucie podczas meczu Chiny – Wietnam
  • Timo Werner – dwa zwycięstwa i dwa gole zdobyte z Macedonią Północną

Karty dostępne będą do wylosowania w paczkach FIFA od godziny 19:00 w środę 13 października.

Dying Light 2W tej branży jesteśmy numerem jeden. Polska liderem na popularnej platformie

Więcej o: