Serio, tak wyglądają Krychowiak i Lewandowski... Ale jest też nowość. "Jak ze zdjęcia"

Trwa ulubiony okres wszystkich fanów serii FIFA. W najnowszą część możemy już grać od 12 dni, a niektórzy nawet i dłużej. Tradycyjnie w produkcji EA Sports nie zabrakło odwzorowania twarzy reprezentantów Polski. Jak tym razem wyglądają kluczowi gracze zespołu Paulo Sousy?

Od kilku lat w grach z serii FIFA znajdziemy wiernie odwzorowane twarze piłkarzy. Niektórzy wyglądają lepiej, niektórzy gorzej, ale nikt nie zaprzeczy, że dodaje to realizmu do najlepszej gry piłkarskiej na rynku. Ciekawi, jak wyglądają twarze reprezentantów Polski?

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Klich prawie jak ze zdjęcia, a Krychowiak?

Zacznijmy od bramkarza. Wojciech Szczęsny wygląda jak... Wojciech Szczęsny. Wirtualny odpowiednik podstawowego bramkarza reprezentacji Polski jest wykonany całkiem dobrze. Zawodnik Juventusu jednak nigdy nie mógł narzekać na swoją podobiznę w grze. W FIFA 21 było podobnie.

Co innego może powiedzieć jeden z jego kolegów z reprezentacji Grzegorz Krychowiak. Gracz Krasnodaru nie doczekał się fotorealistycznej twarzy. Programiści postanowili stworzyć jego podobiznę w generatorze, dzięki czemu nie wygląda do siebie zbyt podobnie. Podobnie Piotr Zieliński, który w końcu pokazał, że jest jednym z liderów naszej kadry.

Strzelił gola w finale Ligi Narodów, teraz został wyróżniony. Doskonałe karty w drużynie tygodniaStrzelił gola w finale Ligi Narodów, teraz został wyróżniony. Doskonałe karty w drużynie tygodnia

Mniej powodów do narzekania ma Mateusz Klich, który po raz pierwszy ma tak dobrze odwzorowaną twarz w grze FIFA. Może mogłaby być ona trochę szczuplejsza, ale jest naprawdę nieźle. Prawdopodobnie zawdzięcza to grze w Premier League, gdzie jest najwięcej dopracowanych zawodników.

Spersonalizowani zostali również Kamil Glik i Krzysztof Piątek, który jeszcze niedawno był stworzony w generatorze. Od kilku lat w grze znajdziemy także podobiznę Roberta Lewandowskiego. Snajper Bayernu jest do siebie podobny, ale z pewnością w jego przypadku EA Sports ma jeszcze spore rezerwy.

Lewandowski z nagrodą Złotego ButaNajlepsi strzelcy karnych w FIFA 22. Ale... Lewandowski?!

Zobaczcie twarze liderów reprezentacji Polski w FIFA 22

Piotr Zieliński nie doczekał się fotorealistycznej twarzyPiotr Zieliński nie doczekał się fotorealistycznej twarzy screen z gry

Grzegorz Krychowiak w tym roku również ma twarz z generatora.Grzegorz Krychowiak w tym roku również ma twarz z generatora. screen z gry

Krzysztof Piątek jest nawet do siebie podobny.Krzysztof Piątek jest nawet do siebie podobny. screen z gry

Kamil Glik w FIFA 22Kamil Glik w FIFA 22 screen z gry

Wojciech Szczęsny z charakterystyczną zaczeską w FIFA 22Wojciech Szczęsny z charakterystyczną zaczeską w FIFA 22 screen z gry

Więcej o: