Rick z The Walking Dead w popularnej grze? To już pewne

Do popularnego Battle Royale wprowadzona została postać z kultowego serialu The Walking Dead. Już teraz można ją nabyć w sklepie gry.

Fortnite to tytuł, w którym regularnie pojawiają się nowości. Twórcy regularnie aktualizują grę, dodając do niej coraz to bardziej zróżnicowane m.in. skórki dla postaci. Wysoce prawdopodobne, że właśnie poznaliśmy kolejną, która trafi do popularnego tytułu z gatunku Battle Royale. 

Zobacz wideo NBA 2k22 utrzymuje pozycję niedoścignionego lidera w symulacjach koszykówki. Co poprawiono w porównaniu z poprzednimi wersjami?

Główny bohater The Walking Dead w Fortnite

Będzie nią Rick Gimes, czyli główny protagonista z serialu The Walking Dead. Produkcja AMC opiera się na komiksie Roberta Kirkmana o tym samym tytule. Grimes ma zostać dodany w październiku w związku z wydarzeniem Fornitemares: Halloween event, które jak nazwa wskazuje nawiązuje do zwyczaju obchodzonego 31 października każdego roku.

Ile musimy zapłacić za Grimesa?

Bohatera serii ze świata zombie można już teraz nabyć w oficjalnym sklepie Fortnite'a za 1500 V-dolców. Dla porównania - 1000 fortnite'owych dolarów można w sklepie zakupić za 32 zł, więc Rick Grimes kosztowałby nas około 48 zł. 

GTA San AndreasJaka będzie cena odświeżonego GTA? To chyba przesada

Darryl i Michonne powracają 

To nie pierwszy raz, kiedy postacie z The Walking Dead pojawiają się w grze Epic Games. W grudniu 2020 roku w produkcji zawitały inne dwie kultowe persony z uniwersum, Darryl Dixon i Michonne. Te były dostępne na określoną ilość czasu, ale jako że w grze debiutuje Grimes, powróciły do sklepu. Można je zdobyć w zestawie za 2500 V-dolców bądź też osobno. 

IEM 2019 KatowiceTa gra ma w Polsce wielkie tradycje. Kreujemy gwiazdy i łamiemy stereotypy

Więcej o: