Nowy zawodnik x-kom AGO. Nie było zaskoczenia

x-kom AGO ujawniło swój nowy nabytek. Skład zespołu uzupełnia Grashog, który reprezentował w swojej karierze już parę czołowych polskich drużyn.

Piątkowy turniej CS:GO na Stadionie Śląskim był wydarzeniem pożegnalnym dla dwóch członków x-komu AGO - Karola "rallena" Rodowicza oraz Michała "snatchiego" Rudzkiego. Zespół wygrał turniej organizowany przez Esports Association, zapewniając sobie miejsce na V4 Future Sports Festival w Budapeszcie. W poniedziałek za to poznaliśmy nowy nabytek drużyny.

Zobacz wideo Uczymy mistrzynię świata, o co chodzi w tym Counter-Strike'u!

Grashog nowym Jastrzębiem

Zgodnie z oczekiwaniami jest nim Denis "Grashog" Hristov. Plotki od jakiegoś czasu wspominały, że zespół jest nim zainteresowany. Bułgar w przeszłości reprezentował takie formacje jak Pompa Team, Team Gaminate czy Team ESCA Gaming. W szeregach x-komu AGO przyjmie on rolę in-game leadera. 

- Cieszę się, że będę miał okazję pracować w środowisku, które daje mi idealne warunki do rozwinięcia się jako In-Game Leader. Przez większość mojej kariery samodzielnie musiałem budować i prowadzić zespoły, a teraz będę miał pomoc bardziej doświadczonych kolegów z drużyny i całego sztabu szkoleniowego - przyznaje zawodnik w ogłoszeniu. 

Kiedy zobaczymy Grashoga w barwach x-komu AGO?

Jednym z ważniejszych testów Grashoga w nowych barwach będzie m.in wspomniany turniej w Budapeszcie. Ten natomiast startuje dopiero 14 listopada. Już w najbliższy wtorek startują play-offy 38 sezonu ESEA Premier. Tam na starcie x-kom AGO podejmie Sprout, a stawką całej fazy pucharowej jest miejsce w kolejnym sezonie ESL Pro League. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.