Lewandowski znowu wyróżniony. Polak numerem jeden w popularnej grze

Robert Lewandowski na coraz większej liczbie pul wygrywa z Cristiano Ronaldo i Leo Messim. Tym razem został najwyżej oceniony w grze eFootbal, która jest następcą Pro Evolution Soccer od Konami.

Premiera eFootball wzbudziła ogromne emocje wśród graczy. Niestety stało się to głównie z powodu licznych błędów. Warto jednak przyjrzeć się również ocenom poszczególnych graczy. Tutaj – w odróżnieniu od FIFY – pierwsze miejsce należy do Roberta Lewandowskiego.

Zobacz wideo NBA 2k22 utrzymuje pozycję niedoścignionego lidera w symulacjach koszykówki. Co poprawiono w porównaniu z poprzednimi wersjami?

Konami bardziej pochlebne

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się jaką ocenę w grze FIFA 22 będzie posiadać Robert Lewandowski. Polak mimo dzierżenia obecnie miana najlepszego piłkarza globu, nie otrzymał najwyższej noty w produkcji EA. Jego ocena, 92, jest o oczko gorsza od Leo Messiego i ostatecznie daje mu drugie miejsce wśród wszystkich, sklasyfikowanych piłkarzy.

Wyniki piłkarskie Polaka bardziej docenili Japończycy z Konami. Producenci eFootball ocenili Lewandowskiego na aż 93. Tym samym napastnik Bayernu jest na 1. miejscu ex-aequo z Leo Messim. Oczko niżej zaś znajduje się Cristiano Ronaldo. Co ciekawe, w PES 2021 Lewy również posiadał ocenę 93, był jednak wówczas na drugim miejscu. To spadek oceny Leo Messiego spowodował, że obaj piłkarze zrównali się w tym roku w rankingu.

Piłkarze Manchesteru United w grze eFootball 2022.Twórcy eFootball 2022 przepraszają za nieudaną premierę. Fatalny start gry

Jak wygląda czołówka?

Dalej nie ma zbyt wiele zaskoczeń. Za plecami TOP3 znajduje się duet z PSG – Kylian Mbappe i Neymar, a także Kevin de Bruyne. Cała trójka posiada ocenę 91. Stopień niżej oceniono Virgila van Dijka, Manuela Neuera, Jana Oblaka i Joshua’ę Kimmicha. Ten ostatni może być największą niespodzianką eFootball.

Jak zaś wypadają inni, polscy piłkarze? Drugim, najwyżej ocenionym jest Wojciech Szczęsny – 86. To spadek o jedno oczko względem PES 2021. Progres poczynił z kolei Piotr Zieliński, który w eFootball posiada ocenę 84. Oczko niżej oceniono Łukasza Fabiańskiego.

polish esport cupPolish Esport Cup chce rozwijać polską scenę esportową. Już wkrótce ruszy 4. sezon!

Więcej o: