Nowe minigry w FIFA 22. Graliście kiedyś w siatkonogę? [WIDEO]

Co roku EA Sports stara się jak najbardziej zaskoczyć graczy. Tym razem producenci FIFY postanowili w nowej edycji urozmaicić tryb VOLTA, w którym będzie można zagrać w kilka minigier, w tym siatkonogę.

Volta to tryb w FIFIE, który pojawił się stosunkowo niedawno. Ma on za zadanie odwzorowywać „uliczny" futbol, w którym toczone są mecze 3vs3. Są one luźniejszą formą piłki nożnej, jaką znamy na co dzień. W nowej edycji Volta zostanie wzbogacona o kilka minigier.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Pora na nową odsłonę Volty – Arcade

Tryb ulicznego futbolu otrzyma cykliczne wydarzenie – weekendowe turnieje, w których będą dostępne minigry. Electronic Arts przygotowało dla graczy prawdziwą bombę w postaci opcji, które dotychczas były niedostępne w najpopularniejszym symulatorze piłkarskim. Są to takie minigry jak:

  • Siatkonoga
  • Disco Lava
  • Zbijak

Robert Lewandowski po strzeleniu gola w LipskuFIFA 22. Tylko jeden piłkarz lepszy od Lewandowskiego. Niesamowite statystyki

Pozostałe gry nie zostały jeszcze przedstawione, znamy tylko szczątkowe informacje na ich temat. Będą to rozgrywki, w których będzie trzeba kopnąć piłkę od ściany przed upływem czasu, a także strzelecki wyścig do podświetlonych losowo bramek. O nowej wersji Volty dowiedzieliśmy się z oficjalnej zapowiedzi:

 

Siatkonoga rewolucją

Największe zainteresowanie wzbudza niewątpliwie siatkonoga, gdyż jest to tak naprawdę jedyna minigra, która rzeczywiście odwzoruje zabawę znaną z piłkarskich boisk. Profesjonalni piłkarze często się w ten sposób rozgrzewają, czy po prostu ćwiczą w luźniejszej formie panowanie nad piłką. EA Sports zdecydowało się urozmaicić w ten sposób swoją najsłynniejszą produkcję. Minigra będzie polegała na kierowaniu dwoma piłkarzami, a punkt będzie można zdobyć po podwójnym odbiciu piłki po stronie rywala. Piłkarze będą mogli podawać między sobą. Tak będzie wyglądać siatkonoga w FIFIE 22:

 

Kylian Mbappe na okładce FIFY 22Trzy nowe drużyny pojawią się w FIFIE 22. Jedna z piątej ligi

Więcej o: