Lewandowski doceniony w grze FIFA 22! Wyprzedził już nawet Cristiano Ronaldo

Lewandowski zostaje na okrągło doceniany nie tylko w świecie realnym, ale również wirtualnym. Twórcy serii gier FIFA postanowili uhonorować piłkarza kartą w trybie "Ultimate Team". Ogólna ocena Polaka według nieoficjalnych informacji w najnowszej wersji gry po raz pierwszy w historii ma być wyższa od Cristiano Ronaldo!

Robert Lewandowski z roku na rok jest jak wino, im starszy tym lepszy. Nie tylko bije rozmaite rekordy strzeleckie - najlepszy strzelec w historii jednego sezonu Bundesligi (41 goli) i niedawno przekroczył barierę 300 bramek strzelonych dla Bayernu Monachium, ale przy tym seryjnie wygrywa klubowe trofea. Oprócz wielu mistrzostw Bundesligi i Pucharów Niemiec, w 2020 roku Polak sięgnął w końcu po triumf w upragnionej Lidze Mistrzów z niemieckim zespołem. Polak imponuje również formą strzelecką w reprezentacji Polski. Pod wodzą Paulo Sousy trafił aż dziewięć razy do siatki na 22 gole całej kadry, co daje mu niesamowity bilans wynoszący 40 proc. wszystkich bramek w reprezentacji w ciągu ostatniego pół roku.

Zobacz wideo Tak wyglądają relacje na linii Sousa-Lewandowski [SEKCJA PIŁKARSKA]

Natus VincerePowstał dokument o legendzie esportu! Kolejna część na Netflixie?

Tylko w obecnym sezonie kapitan kadry biało-czerwonych strzelił aż siedem goli w czterech meczach Bayernu, a w reprezentacji trafiał w starciach w el. MŚ - raz z Albanią (4:1) i dwa razy z San Marino (7:1), a w meczu z Anglią popisał się kapitalną asystą przy wyrównującej bramce Damiana Szymańskiego.

Wielkie wyróżnienie dla Lewandowskiego od twórców gry FIFA 22. Polak z drugą najwyższą oceną w trybie "Ultimate Team"

Lewandowski osiąga sukcesy i jest doceniany nie tylko w realnym świecie, ale również wirtualnym w serii gier FIFA. Jej twórcy postanowili przyznać napastnikowi jedną z najlepszych kart w historii w trybie "Ultimate Tram". Według informacji twitterowego konta "sebFUT" w najnowszej edycji gry Electronic Arts - FIFA 22, Lewandowski dostanie złotą kartę z oceną wynoszącą 92. Jedynym lepszym piłkarzem od Polaka będzie Leo Messi z oceną 93. Co ciekawe, Cristiano Ronaldo i Kylian Mbappe będą mieli 91.

E-sport. Akademia Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej uruchamia nową specjalizacjęRewolucyjny pomysł Igrzysk Azjatyckich. Esport wśród dyscyplin medalowych

Jeżeli rzeczywiście do tego dojdzie, to Lewandowski po raz pierwszy w historii będzie miał lepszą ocenę od Cristiano Ronaldo w serii gier FIFA w trybie "Ultimate Team".

Więcej o: