Grasz w FIFĘ? Musisz ich mieć. To oni są przyszłością futbolu

Już 1 października odbędzie się oficjalna premiera FIFY 22. Jednym z najpopularniejszych trybów w grze jest tryb kariery. Przedstawiamy listę piłkarzy, na których należy zwrócić uwagę w tym trybie.

Każda, najnowsza odsłona gry od EA Sports zawsze wzbudza ogromne emocje. Gracze przede wszystkim są ciekawi, jakie oceny otrzymają ich ulubieni piłkarze. Innym, interesującym aspektem jest to, kto będzie najlepszym wyborem do trybu „Kariery". Zazwyczaj są to młodzi, obiecujący zawodnicy, którzy mają potencjał, by rozwinąć się na najwyższą, ogólną ocenę. Kto tym razem znalazł się na liście?

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

FIFA 22. Anglia z największą liczbą wśród talentów

W zestawieniu dominują piłkarze pochodzący z Wysp Brytyjskich. Mowa tu o Bukayo Sace, Masonie Greenwoodzie i Jude’im Bellinghamie. W prawdziwym świecie cała trójka okupuje raczej te bardziej ofensywne pozycje w linii pomocy, jednak w przypadku Bukayo Saki możemy też rozmawiać w kontekście bocznego obrońcy. Potencjał rozwoju każdego z wyżej wymienionych piłkarzy jest oceniany na aż 89.

Nieoficjalnie: Ocena Lewandowskiego w grze FIFA 22 zwala z nóg. Potwór!Nieoficjalnie: Ocena Lewandowskiego w grze FIFA 22 zwala z nóg. Potwór!

Kto jeszcze znajduje się na liście? Mamy tu do czynienia z trzema przedstawicielami hiszpańskiej La Ligi. Dwóch z nich - Pedri i Ansu Fati - występuje na co dzień w katalońskiej FC Barcelonie. Znalazło się również miejsce dla najnowszego nabytku Realu Madryt – Eduardo Camavingi. Francuz w realnym świecie będzie wartościowym wzmocnieniem środa pola Królewskich. W grze FIFA 22 może być mocnym punktem każdego składu. Jego potencjał w trybie kariery jest oceniany aż na 91 punktów. Jest to najwyższa ocena z całej listy talentów.

FIFA 22. Kolega Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium również wśród wyborowym gronie

Na liście największych talentów nie mogło zabraknąć Jamala Musiali – zawodnika Bayernu Monachium. Reprezentant Niemiec ma zaledwie 18 lat, a już jest gwiazdą Bundesligi. Jego talent dostrzeżono również w siedzibie EA Sports – potencjał jego cyfrowej wersji jest oceniany na 89. Jeśli gracze FIFY będą chcieli wzbogacić swoją ofensywę, to Musiala będzie pozycją obowiązkową do zakupu.

Pełna lista talentów FIFY 22, wraz z ich oceną i potencjałem:

  • Pedri (FC Barcelona) - ocena 79, potencjał 91
  • Eduardo Camavinga (Real Madryt) - ocena 79, potencjał 91
  • Ansu Fati (FC Barcelona) - ocena 77, potencjał 91
  • Ryan Gravenberch (Ajax Amsterdam) - ocena 79, potencjał 90
  • Bukayo Saka (Arsenal FC) - ocena 79, potencjał 89
  • Mason Greenwood (Manchester United) - ocena 77, potencjał 89
  • Jude Bellingham (Borussia Dortmund) - ocena 77, potencjał 89
  • Jamal Musiala (Bayern Monachium) - ocena 75, potencjał 89
  • Gio Reyna (Borussia Dortmund) - ocena 76, potencjał 88
  • Xavi Simmons (PSG) - ocena 66, potencjał 86

Real Madryt oficjalnie dopiął wyczekiwany transfer! W ostatnich chwili ubiegli PSG i MUReal Madryt oficjalnie dopiął wyczekiwany transfer! W ostatnich chwili ubiegli PSG i MU

Więcej o: