Finały Polish Masters już w ten weekend. Kto jest najlepszy w Polsce?

Już w najbliższy weekend poznamy zwycięzcę Polish Masters - najważniejszych rozgrywek Rainbow Six Siege. W turniejowej puli znalazło się 70 tysięcy złotych.

W grze pozostały już tylko cztery ekipy - Homeless (wcześniej Nox Esports), XPG Invicta, Team ESCA Gaming i MAD DOGS PACT (wcześniej xXx Esports).

Zobacz wideo Recenzujemy "It Takes Two". Czy warto zagrać?

Kto wygra Polish Masters?

Finały Polish Masters odbędą się całkowicie offline w studiu Polsat Games. Wszystkie mecze będzie można obejrzeć właśnie na tym kanale oraz na oficjalnym polskim kanale Rainbow Six Siege. W fazie zasadniczej najlepsza była ekipa Homeless, a za nią ex aequo uplasowały się drużyny XPG Invicta oraz ESCA Gaming. Z czwartego miejsca do playoffów zakwalifikowali się zawodnicy MAD DOGS PACT.

Chiny wprowadzają rygorystyczne przepisy. Nie pierwszy raz. Chcą chronić dzieciChiny wprowadzają rygorystyczne przepisy. Nie pierwszy raz. Chcą chronić dzieci

Spotkania komentować i analizować będą: Marcin „Marciu" Prusinowski, Patryk „Kiks" Cieszyński, Karol „Alban" Pakosz, Maciej „Sebol" Majewski, Daniel „Yden" Zegar i Mikołaj „Łazarz" Boroński. Finały poprowadzą Agnieszka Borysiuk i Tomek „Magvayer" Filipiuk.

Rainbow Six Polish Masters to rozgrywki będące częścią globalnego ekosystemu rozgrywek Rainbow Six. To oznacza, że zwycięzca polskiej ligi mierzy się w najbliższym czasie w miedzynarodowej, Europejskiej Lidze Challenger.

 
Więcej o: