Nieoficjalnie: Ocena Lewandowskiego w grze FIFA 22 zwala z nóg. Potwór!

Znany użytkownik platformy TikTok "Mavzfut" ujawnił ocenę Roberta Lewandowskiego w grze FIFA 22. Według jego filmu Polak ma otrzymać 93 punkty, co uczyni go najlepszym zawodnikiem w grze obok Leo Messiego i Cristiano Ronaldo.

Robert Lewandowski w wielkim stylu wszedł w nowy sezon. Polak ma za sobą już dwa oficjalne spotkania w barwach Bayernu Monachium, w których zdobył trzy bramki i zaliczył jedną asystę. Najpierw w 1. kolejce Bundesligi zaliczył jedno trafienie w spotkaniu z Borussią Moenchengladbach, a następnie zaliczył dwa trafienia i asystę w finale Superpucharu Niemiec z Borussią Dortmund. 

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Lewandowski najlepszym zawodnikiem w grze FIFA? Ta sama ocena co Ronaldo i Messi

Świetna forma Roberta Lewandowskiego w tym, ale i w poprzednim sezonie nie umknęła twórcom gry FIFA 22. Z nieoficjalnych informacji przekazanych przez popularnego użytkownika platformy TikTok o pseudonimie "Mavzfut" Polak ma być najlepszym zawodnikiem w grze obok Leo Messiego i Crisitano Ronaldo. 

Referee SimulatorNowa gra od Lewandowskiego. "Chcemy wnieść powiew świeżości"

Lewandowski ma otrzymać ocenę 93, która byłaby dla niego najlepszą, jaką otrzymał kiedykolwiek w grze FIFA. Tyle samo punktów mają otrzymać wspomniani Messi i Ronaldo, co oznacza, że w trójkę plasowaliby się na czele wszystkich piłkarzy stworzonych w grze. 

Ruszają zawody Porsche Esports Sprint Challenge PolandRuszają mistrzostwa Polski w simracingu. Zobacz, czy nie jesteś mistrzem!

Informacje te nie są jednak w żaden sposób potwierdzone przez twórców gry, czyli EA Sports. "Mavzfut" w przeszłości jednak zwykle celnie przewidywał podobne ruchy w grach serii FIFA. W poprzedniej edycji gry - FIFA 21 Lewandowski miał ocenę 91, Cristiano Ronaldo 92, a Leo Messi 93. 

Więcej o: