Znamy piątego zawodnika Anonymo! "Nie było żadnego stresu"

Piotr "blacktear5" Kasiński został nowym graczem Anonymo Esports. Wcześniej reprezentował barwy m.in. Turowa Zgorzelec.

Poznaliśmy nowego zawodnika Anonymo Esports. Na oficjalnym streamie, Mateusz "Sówek" Kowalczyk, CEO Anonymo Esports zdradził nick gracza, który zastąpi Kamila "KEia" Pietkuna.

Zobacz wideo Esportowe abecadło. Poznaj najważniejsze pojęcia w Counter Strike: Global Offensive

"Nie gram tak jak KEi"

Piotr Kasiński wcześniej był zawodnikiem takich zespołów jak Turów Zgorzelec czy Pompa Team. Teraz dołącza do Anonymo Esports, co jest zdecydowanie jego największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze esportowej.

- Wcześniej próbowałem sklecić drużyny ze znajomymi, w których osiągaliśmy mniejsze sukcesy. Potem była Pompa czy Turów, ale faktycznie nie grałem jeszcze w zespole z ambicjami takimi jak Anonymo. Ani razu przy chłopakach się jeszcze nie stresowałem, ale zobaczymy jak to będzie na oficjalnych grach. Wiedziałem również, że jak będę udawać kogoś innego to na pewno mi nie wyjdzie.

Manchester United znika z popularnej gry piłkarskiej! Koniec licencjiManchester United znika z popularnej gry piłkarskiej! Koniec licencji

Jakie zadania w zespole będzie mieć "blacktear5"? - Lubię wychodzić na entry. Tylko nie w ten sposób, aby chodzić sobie wszędzie sam i szukać pierwszego kontaktu. Chcę z drużyną wychodzić na entry, żeby mieć od razu jakąś asystę. Nie jestem takim typem zawodnika jak "KEi", że potrafię wyjść, dać pięć headów i ugrać rundę. Wolę od razu mieć asekurację w razie by mi coś nie wyszło, żeby chociaż ugrać refraga. Będę chciał też robić przestrzeń kolegów z drużyny.

Jaka jest ulubiona mapa nowego zawodnika Anonymo? Reszta zespołu powinna się ucieszyć. - Najbardziej lubię Vertigo, bo tam zazwyczaj dużo się dzieje. Szczególnie na początku mapy na rampie. Zazwyczaj najlepiej mi idzie na tej mapce - powiedział "blacktear5".

Jerzy Dudek po interwencji na Andriju SzewczenceAleż wiadomość dla Jerzego Dudka. Pierwszy Polak w historii. "Heroes"

Więcej o: