Już jest! Najnowszy zwiastun gry FIFA 22. Co nas czeka jesienią? Wielkie zmiany

Przełom września i października to gorący okres dla fanów wirtualnej piłki. Wtedy wychodzi nowa gra z serii FIFA. Czego możemy się spodziewać po FIFA 22? Zobaczcie najnowszy trailer!

Premiera FIFA 22 odbędzie się 1 października, ale abonenci EA Play będą mogli sprawdzić grę już 20 września. Przedpremierowo zagrać będą mogły również osoby, które zakupiły preorder gry.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Co nowego w FIFA 22? Zobacz trailer

Prawdopodobnie do gry wróci liga brazylijska. Spostrzegawczy fani zauważyli w kodzie gry linijki, które mogą świadczyć o wielkim powrocie futbolu z kraju, w którym urodził się Neymar. Fani czekają również na ligę grecką, ale na ten moment nie ma żadnych informacji, które mogłyby wskazywać, że ujrzymy ją w grze. Oprócz tego wiemy, że nowością będzie liga indyjska. Jest to ogromny rynek, więc ta wiadomość nie powinna nikogo dziwić.

 

Wiemy także jakich drużyn nie ujrzymy w FIFA 22. Umowę na wyłączność z Konami, twórcą eFootball (wcześniej eFootball PES) mają takie zespoły jak Juventus, Roma, Lazio, Napoli czy Atalanta Bergamo.

Sala lekcyjna na fińskiej uczelni w Tampere.Skończył studia całkowicie poświęcone esportowi. Teraz gra w Polsce. "Mam cel"

W FIFA 22 zmianie uległo również wiele systemów, których używamy w trakcie rozgrywki. Twórcy poprawili fizykę piłki, zmienili zachowanie piłkarzy w obronie czy dodali nowe taktyki. Oprócz tego gracze będą mogli stworzyć swój klub w trybie kariery. Dużą zmianą jest również technologia HyperMotion, która pozwoli z jeszcze większą dokładnością odwzorować ruchy piłkarzy na wirtualnych murawach.

W FIFA 22 będzie można grać na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz na PC.

Paweł 'Czekolad' SzczepanikPolacy rozchwytywani. Jeden potraktowany niesprawiedliwie? "Nie byłem problemem"

Więcej o: