Nowa para komentatorów w FIFA 22?! Bez Szpakowskiego. Rewolucja

Już 1 października swoją premierę będzie miała nowa edycja gry FIFA - FIFA 22. Według nieoficjalnych informacji przekazanych przez portal esportmania.pl EA Sports planuje zmiany w polskim komentarzu. Byłaby to kolejna w ostatnich dniach zła wiadomość dla Dariusza Szpakowskiego.

Okres wakacji to czas, w którym pojawiają się pierwsze informacje na temat najnowszej edycji gry FIFA. W tym roku FIFA 22 będzie miała swoją premierę 1 października. W ostatnich dniach ogłoszono oficjalnie, że podobnie jak rok temu twarzą najnowszego wydania gry będzie gwiazdor PSG Kylian Mbappe.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Nowy komentator w polskiej edycji gry FIFA 22? Złe wiadomości dla Dariusza Szpakowskiego

Wraz z pierwszymi informacjami podawanymi przez EA Sports pojawiły się także spekulacje medialne na temat zmian, jakie zajdą w najnowszej edycji gry FIFA. Dotyczy to przede wszystkim nie tylko usprawnień w technologii rozgrywki czy trybach gry, ale także nowych licencjach, jakie nabyli twórcy.

Kanał "Kartomania" na YouTubie podał w niedzielę bardzo ciekawe informacje dla polskich graczy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w polskiej wersji gry może dojść do zmiany komentatora. Dariusza Szpakowskiego miałby zastąpić Tomasz Smokowski i występować w parze z Jackiem Laskowskim. 

 

Dla Dariusza Szpakowskiego byłby to kolejny ogromny cios w ostatnich dniach. Głośna był w ostatnich dniach sprawa komentatora TVP na finał Euro 2020. Początkowo komentować ten mecz miał Szpakowski, ale w ostatniej chwili został zastąpiony Mateuszem Borkiem. Głos 70-latka towarzyszył fanom serii od 2005 r. To właśnie w polskiej wersji FIFA 06 po raz pierwszy pojawił się legendarny komentator. Najpierw u boku Włodzimierza Szaranowicza, a od 2015 roku u boku Jacka Laskowskiego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.