Anonymo z nowym zespołem. "Wierzymy w tę drużynę"

Anonymo Esports ogłosiło zakontraktowanie nowej dywizji VALORANT. W składzie zobaczymy zawodników, którzy do tej pory grali pod banderą YAZDA.

Podczas finałów turnieju Valorant BeOne CUP #1 organizowanego przez ekipę Anonymo pojawiło się nie lada ogłoszenie. Ta znana głównie z ekipy CS:GO organizacja esportowa postanowiła rozszerzyć swoją działalność o jeden z tytułów od Riot Games. Mowa tu oczywiście o Valorancie.

Zobacz wideo Belgia drży przed meczem z Włochami. Niepokojące informacje przed meczem [EURO SEKCJA]

YAZDA z VALORANTEM

- Jesteśmy podekscytowani współpracą z dywizją Valoranta, którą rozpoczęliśmy już jakiś czas temu. Teraz chcemy się tym podzielić ze światem. Wierzymy w drużynę i planujemy ją wspierać w osiąganiu jak najlepszych wyników - mówi Kacper Czapiewski, dyrektor marketingu Anonymo Esports.

Kamil 'KEi' Pietkun na ławce rezerwowych Anonymo Esports.Zmiany w Anonymo Esports! Gracz wystawiony na listę transferową

W drużynie pojawią się gracze znani przede wszystkim ze swojej działalności oraz rozgrywek pod banderą organizacji YAZDA. Są to:

  • Albert 'almo' Moscicki - DUELIST
  • Krystian 'Freyy' Konopka - CONTROLLER
  • Dawid „kosti" Kostrzewa - SENTINEL
  • Michał "nokocu" Michałów - DUELIST
  • Karol „KanT" Kantor - INITIATOR
  • Kacper "belmonte" Mordak - COACH

- Dla nas jako drużyny jest to pierwszy kamień milowy, z którego wszyscy się ogromnie cieszymy. Współpraca z Anonymo stwarza nam szansę do jak najefektywniejszego rozwoju na scenie Valoranta w Polsce. Wierzę, że dzięki wsparciu całej organizacji i zaufaniu, którym nas obdarzyli będziemy w stanie odskoczyć naszej konkurencji nie o krok, lecz o dwa i zawalczyć o największe europejskie trofea. Wraz z Anonymo jesteśmy podekscytowani i zmotywowani jak nigdy wcześniej do dalszej wspólnej pracy. Pokładam wielkie nadzieje w ten zespół i zrobimy co w naszej mocy, żeby gra naszej drużyny dostarczała dużo pozytywnych emocji - mówi Kacper "belmonte" Mordak, trener zespołu.

Drużynę czeka wiele wyzwań, ale z pewnością będą one o wiele przystępniejsze przy wsparciu płynącym od organizacji rozpoznawalnej na międzynarodowej scenie CS:GO.

https://www.youtube.com/watch?v=YfvMNaphiUE&feature=emb_logoTwórcy FIFA 22 wściekli na graczy. Podjęli bardzo ważną decyzję

Więcej o: