F1 2021 - pojedziesz z kolegą w jednym teamie

Kolejna część gry o kultowej serii wyścigowej nadciąga. Tym razem będzie trochę inaczej, bo dotychczasowy producent gry - Codemasters został przejęty przez EA.

Jednak inne, nie oznacza gorsze. A nawet wręcz przeciwnie. Kilka dni temu miałem okazję brać udział w przedpremierowej prezentacji i to co zobaczyłem sprawia, że warto poczekać na F1 2021.

Zobacz wideo F1 2021 - zobacz pierwsze wideo z gry

Z kolegą o zwycięstwo

Nie ma co ukrywać, że najwięcej satysfakcji sprawia gra z kumplem. Teraz ramię w ramię będzie można walczyć o zwycięstwo na legendarnych torach. Do najnowszej odsłony trafi bowiem tryb kooperacji, w którym wraz z drugim graczem będzie można rywalizować w ramach jednego zespołu. Oczywiście każdy z graczy będzie mógł używać swoich opcji sterowania. W końcu nie każdy jest doświadczonym kierowcą, który może jeździć bez żadnych asyst.

Poznaliśmy zwycięzców pierwszej tury Polish Esport Cup 3.Znamy zwycięzców Polish Esport Cup. Niespodzianka w finale!

W grze zobaczymy również doskonale znane nam rozwiązania z poprzednich części. Nadal będziemy zdobywać punkty BiR w trybie kariery, które będą mieć kluczowe znaczenie przy ulepszaniu bolidu. Podobnie jak w F1 2020 będziemy mogli stworzyć swój zespół, z którym wyruszymy na tory walczyć o mistrzostwo świata. W trybie fabularnym nie od razu przyjdzie nam zasiąść za bolidem F1. Znamy ten motyw z jednej ze starszych części gry, gdzie również najpierw poznawaliśmy uroki rywalizacji z Formule 2.

Inną nowością w grze będzie funkcja Real-Season Start, która pozwoli rozpocząć sezon od bieżącego wyścigu w realnej serii Formuły 1.

 

F1 2021 - premiera

Gra wygląda doskonale, a konsole nowej generacji wycisną z niej jeszcze więcej. Na PS5 i Xbox Series X dodany zostanie ray tracing. Gra wyjdzie także na konsole starszej generacji, czyli PS4 i Xbox One. Premiera odbędzie już za niecały miesiąc, czyli 13 lipca.

Sebastian 'fr3nd' KuśmierzNajlepszy gracz CS:GO maja? Nikt by nie zgadł, ale statystyki nie kłamią

Więcej o: