Harry Kane i Marco Reus w popularnej grze! To nie koniec piłkarskich atrakcji

Epic Games ogłosiło, że kolejnymi ikonami w grze Fortnite zostaną Harry Kane, kapitan reprezentacji Anglii, a także Marco Reus, piłkarz Borussii Dortmund.

Co oznacza ta współpraca? Podobizny obu zawodników będą dostępne w grze. Będzie można je zdobyć oddzielnie, bądź w pakiecie, który został nazwany Kane & Reus Bundle.

Zobacz wideo Esportowe abecadło. Poznaj najważniejsze pojęcia w Counter Strike: Global Offensive

Kane i Reus w Fortnite

Oprócz tego Epic Games ogłosiło w swojej grze UEFA Euro 2020, które wystartuje już 16 czerwca. Dwudniowy turniej odbędzie się w Europie, Ameryce Północnej, Brazylii, Bliskim Wschodzie i Oceanii. W puli nagród znajdzie się 50 tysięcy dolarów.

Polish Esport Cup Sezon 3Dominacja w rozgrywkach Rainbow Six. Zawodowcy pokazali klasę

Tysiąc najlepszych zawodników z Europy, Ameryki Północnej i Brazylii, a także 500 z Bliskiego Wschodu, Azji i Oceanii awansuje do drugiej rundy. Po zakończeniu rozgrywek na tym etapie zostanie dokonany podział puli nagród w poszczególnych rejonach. Najwięcej zarobi zwycięzca w Europie, który zgarnie 10 tysięcy dolarów. Ponadto gracze, którzy zdobędą 20 punktów otrzymają specjalny spray, a zdobywcy 10 punktów zapewnią sobie specjalną emotikonę.

Esportowcy FC Schalke 04Schalke chce sprzedać miejsce w prestiżowej lidze. 30 mln euro!