Gwiazdy polskiego esportu w piosence PRO8L3MU. Na początku słynna akcja

Janusz "Snax" Pogorzelski i Marcin "Jankos" Jankowski - właśnie ci dwaj esportowcy znaleźli się w piosence "GeForce" od PR8BL3MU.

Piosenka nawiązuje do wielu gamingowych skojarzeń. Możemy usłyszeć o takich grach jak Diablo, Fallout, Warcraft czy Might & Magic.

Zobacz wideo Esportowe abecadło. Poznaj najważniejsze pojęcia w Counter Strike: Global Offensive

"Jankos w lesie"

Już na samym początku utworu usłyszmy komentarz słynnej akcji "Snaxa" z ESL One New York 2016, gdzie w widowiskowy sposób poradził sobie z przeciwnikami z Natus Vincere. Komentarz jest autorstwa Matthew "Sadokista" Trivetta, jednego z najpopularniejszych komentatorów esportowych na świecie. Wtedy w rundzie pistoletowej Janusz Pogorzelski był sam na czwórkę rywali i poradził sobie znakomicie. Całą akcję możecie zobaczyć poniżej:

 

"Jankos", czyli najpopularniejszy polski zawodnik League of Legends, reprezentujący barwy organizacji G2 Esports, pojawia się później. Wspomina o nim Mateusz "Szpak" Szpakowski. Autor nawiązuje do tego, że Marcin "Jankos" Jankowski jest uważany za jednego z lepszych zawodników w Europie, grającego na pozycji junglera.

Simba w rapie jak Orshabaal na Rookgaardzie
Jak Pumba w McDonaldzie, jak Jankos w lesie klaunie.

Utworu "GeForce" od PRO8L3MU możemy w tej chwili wysłuchać na Spotify pod tym linkiem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.