Premierka Polski mówi, że "musi wygrać w imię wszystkich Polaków"

W niedzielę, 21 marca, w grze Tekken 7 pojawiła się nowa postać - Lidia Sobieska, "premierka z Polski". Z tej okazji twórcy zaprezentowali nowy trailer, który przedstawia nową postać.

Bandai Namco, twórcy gry Tekken 7, informowali niedawno, że w grze pojawi się postać "premierki z Polski". Niedługo później stało się jasne, że będzie nią Lidia Sobieska, która będzie mierzyć się z oddziałami armii Tekken Force, należącymi do korporacji Zaibatsu - globalnego dostawcy broni.

Zobacz wideo Nawet Lewandowski czasem pudłuje. To powinien być czwarty gol! [ELEVEN SPORTS]

W niedzielę, 21 marca, oficjalnie Lidia Sobieska pojawiła się w grze Tekken 7. W zaprezentowanym w lutym filmie z gry "premierka z Polski" mówi, że "musi wygrać w imię wszystkich Polaków". Trailer zaprezentowany w niedzielę potwierdza, że będzie można nią walczyć w stylu karate. Uwagę zwraca jej strój, na którym bardzo widoczny jest napis "POLSKA".

Lidia Sobieska - 'premierka z Polski'Lidia Sobieska - 'premierka z Polski' Bandai Namco

 

Tydzień temu redakcja TekkenGamer otrzymała list podpisany przez Heihachiego Mishimę, głównego antagonistę serii gier, w którym zdradzono, czym zajmować będzie się Sobieska.

Szanowna Pani Premier, nie mam zamiaru przychylać się do Pani prośby o wycofanie oddziałów Tekken Force z Polski. Darzę Panią jednak wielkim szacunkiem z powodu objęcia stanowiska premiera w tak młodym wieku. Nie wątpię, że odegra Pani znaczącą rolę w kształtowaniu przyszłości swojego kraju. Jeśli zechce Pani współpracować, będzie miała Pani wsparcie Mishima Zaibatsu dla swojego kraju i wszystkich przedsięwzięć związanych z polityką, ekonomią i sprawami wojskowymi.
Jeśli odrzuci Pani tę ofertę, jestem pewien, że rozumie Pani niebezpieczną sytuację, w jak niebezpiecznej sytuacji postawi to Pani kraj. Jeśli ma Pani zastrzeżenia, może Pani wziąć udział w Turnieju Króla Żelaznej Pięści i przedstawić je bezpośrednio mnie. Z niecierpliwością czekam na Pani starannie przemyślaną odpowiedź.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.