Shayene Victorio skazana na 116 lat więzienia. Zwrot w sprawie 27-latki

Shayene "shAy" Victorio uniknie kary więzienia? Po blisko roku od ogłoszenia wyroku skazującego na 116 lat więzienia może dojść do zaskakującego zwrotu akcji.

Shayene "shAy" Victorio w kwietniu 2020 roku usłyszała wyrok skazujący na 116 lat więzienia. 27-letnia zawodniczka Counter-Strike: Global Offensive została skazana za oszustwa finansowe. W latach 2013-2017 wraz z byłym mężem prowadziła sklep internetowy, w którym sprzedawała nieistniejące towary. Sprawę zgłosiło 118 klientów, twierdząc, że nie otrzymali ani zamówionego przedmiotu, ani zwrotu pieniędzy. 

Zobacz wideo Propozycja na wieczorne granie: Forza Horizon 4 [RECENZJA]

Esport. Zawodniczka CS:GO skazana na 116 lat. W oświadczeniu oskarża byłego męża

Wyrok 116 lat jest tak wysoki ze względu na prawo funkcjonujące w Brazylii, które zezwala na nakładanie się wyroków. W przeciwieństwie do swojego byłego partnera, 27-latka nie przyznała się do winy i już rok temu zapowiadała odwołanie się od wyroku. 

Shay Victorio26-letnia Shayene Victorio została skazana na 116 lat więzienia!

Rok od ogłoszenia wyroku wygląda na to, że apelacja "shAy" poskutkowała i nie odbyła kary. W swoim oświadczeniu oskarżyła swojego ojca i byłego chłopaka o to, że ją wykorzystali

- czytamy w poście Jake'a Lucky'ego, popularnego YouTubera i dziennikarza.

Shayene Victorio w międzyczasie zakończyła swoją karierę związaną z esportem. Wciąż nie wiadomo natomiast, jak dalej potoczą się losy Brazylijki, ponieważ sprawa wciąż nie została zamknięta. Pozostałe osoby pozwane w sprawie mogą rzucić nowe światło, które rozstrzygnie o winie osób oskarżonych.