Nauczycielka matematyki kompletnie zaskoczyła swoich uczniów na kartkówce

Coraz więcej nauczycieli próbuje nowych sposobów, aby dotrzeć do uczniów. Jednak nigdy jeszcze nie słyszeliśmy o tym, aby Counter Strike był inspiracją do pytania na teście.

Do tej pory wielu nauczycieli starało się dotrzeć do swoich uczniów poprzez gry. Słyszeliśmy o nauce logiki i programowania w Minecrafcie czy sprawdzianach w świecie popularnego niedawno Among Us. Przypadek, o którym ostatnio jest głośno miał miejsce jednak w Wietnamie.

Zobacz wideo Esportowe abecadło. Poznaj najważniejsze pojęcia w Counter Strike: Global Offensive

"Gracz trzyma w dłoni Desert Eagle'a"

Uczniowie w jednej z wietnamskich szkół musieli dość mocno się zdziwić, gdy w 40. pytaniu zobaczyli nazwę CS:GO. Na pewno kilku z nich uśmiechnęło się na myśl o swojej ulubionej strzelance. Jednak była też z pewnością część osób, która musiała nieźle się nagłowić nad prawidłową odpowiedzią.

CS:GO na kartkówce w wietnamskiej szkoleCS:GO na kartkówce w wietnamskiej szkole fot. Reddit

Yohan Cabaye35 lat i koniec! Były piłkarz Paris Saint-Germain zakończył karierę

- Gracz trzyma w dłoni Desert Eagle'a i stoi twarzą w twarz z wrogiem. Każdy wystrzelony przez niego strzał ma 50% szans na trafienie przeciwnika. Jeśli strzał jest celny, istnieje 20% szans na trafienie w głowę, które od razu zlikwiduje cel. W przeciwnym wypadku potrzeba 3 strzałów, aby zabić wroga. Jakie jest prawdopodobieństwo, że gracz zlikwiduje wroga oddając 7 strzałów? - możemy przeczytać na arkuszu.

Iga ŚwiątekKompletnie zaskoczona Iga Świątek dostała wiadomość od legendy. Jej treść zachwyca

Biorąc pod uwagę, że Deagle w Counter Strike'u jest jedną z trudniejszych broni, a na dodatek na serwerach od Valve strzał, który teoretycznie powinien trafić przeciwnika, ląduje gdzieś tuż obok niego, można półżartem stwierdzić, że rozwiązanie tej zagadki jest prawie niemożliwe. Jednak jeżeli ktoś chciałby się podjąć tego zadania to możliwe odpowiedzi brzmią:

a) 75,625%

b) 87,25%

c) 85,125%

d) 78,5%

Awantura w szatni Legii Warszawa! Wszołek groził, że rozwiąże kontraktAwantura w szatni Legii Warszawa! Wszołek groził, że rozwiąże kontrakt

Więcej o: