535 zwycięstw i tyle! Brutalny koniec niesamowitej serii Vejrganga w FIFA

535 - na tylu zwycięstwach z rzędu zatrzymał się licznik Duńczyka Andersa Vejrganga. Zawodnik RB Lipsk niespodziewanie poniósł porażkę w Lidze Weekendowej FIFA 21.

Od dłuższego czasu media na świecie rozpisywały się na temat niezwykłych wyczynów młodego zawodnika gry FIFA. Duńczyk rozpoczął swoją serię zwycięstw w FUT Champions 9 października i trwała ona aż do tego weekendu. Przez ten czas pokonał wielu najlepszych zawodników na świecie między innymi MoAubę, który zdobył w 2019 roku mistrzostwo świata.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

MinecraftRazem w rozłące - najlepsze gry do rozgrywki z innymi w trakcie tegorocznych Walentynek

Anders Vejrgang bije wszelkie rekordy, ale nie może brać udziału w profesjonalnych turniejach.

15-latek został pokonany przez użytkownika o nicku damesheet. Porażka ta dziwi tym bardziej, że przeciwnik nie był byłym mistrzem ani nawet profesjonalnym graczem. Do przerwy damesheet prowadził 2:1, więc mogło się wydawać, że Anders spokojnie odmieni losy meczu. Ostatecznie jednak nie udało mu się strzelić już żadnego gola, za to stracił jeszcze trzy kolejne. Mecz zakończył się porażką 1:5, a nagranie z niego ma już ponad 120 tysięcy wyświetleń.

 

Na ten moment bilans Vejrganga wynosi 535-1 i zdaje się nie do pobicia, a przynajmniej nie w najbliższym czasie. Pomimo niesamowitych wyników zawodnik nie może brać udziału w profesjonalnych turniejach. Wszystko z powodu młodego wieku. Andersowi pozostaje więc póki co granie w Lidze Weekendowej i turniejach amatorskich, gdzie też jak widać można znaleźć godnych przeciwników. Na jednym z takich turniejów właśnie również niedawno odniósł porażkę w finale z graczem z Turcji Mertem Altintopem.

Młody Duńczyczyk nie skomentował nadal swojej porażki. Chętnie dzielił się swoimi wygranymi z kibicami w mediach społecznościowych, ale jak na ten moment ostatni jego wpis pochodzi z 7 lutego i informuje o bilansie 510-0. 

"Jest arogancki i toksyczny". Rewelacyjny 15-latek bijący rekordy w FIFA budzi kontrowersje

Anders Vejrgang to jedno z głośniejszych nazwisk ostatnich tygodni w światowym esporcie. 15-letni Duńczyk reprezentujący barwy esportowej dywizji RB Lipsk z tygodnia na tydzień pobija swój rekord w Lidze Weekendowej FIFA 21. Nie brakuje jednak sygnałów, że młodzieniec ze Skandynawii potrafi pokazać swoje mniej przyjemne oblicze - pisał w swoim tekście Patryk Stec >>

Więcej o: