Kolejna duża firma wchodzi w esport. Znana drużyna zmienia nazwę!

Triumfatorzy ostatniego sezonu Polskiej Ligi Esportowej, PACT, rozpoczęli współpracę z siecią Media Expert. W nowej nazwie organizacji znajdzie się MAD DOG - gamingowa marka własna sklepu.

PACT to jedna z dłużej funkcjonujących organizacji esportowych w Polsce. Ostatnio występowała pod nazwą Actina PACT. W zeszłym roku PACT wygrał między innymi jesienny sezon Polskiej Ligi Esportowej. Na początku roku do zespołu wrócił Arek "Vegi" Nawojski, jeden ze zdolniejszych graczy młodego pokolenia.

Zobacz wideo "Jak to bez telemarku? - spytają tradycjonaliści. Skoki to odległość i styl"

Planujemy szeroko zakrojone działania

- Współpraca z partnerem takiego kalibru to duże wydarzenie dla PACT. Wierzymy, że jako jedna z najdłużej funkcjonujących polskich organizacji podołamy wyzwaniu, a nasze doświadczenie i doskonała znajomość branży przyniesie korzyści nie tylko naszym nowym partnerom, ale i całemu środowisku e-sportu w Polsce. Współpraca nie ograniczy się jedynie do Internetu. Planujemy bowiem szeroko zakrojone działania, dzięki którym - mam nadzieję – Media Expert i marka MAD DOG zagoszczą w świecie sportu elektronicznego na dłużej - mówi Marcin "padre" Kurzawski, CEO PACT.

Paweł Dawidowicz zagra w Serie A. Hellas Verona wywalczył awans"Polski Hummels" puka do drzwi kadry. Idealnie pasuje do systemu Paulo Sousy

- Wejście w świat e-sportu to kolejny krok w realizacji naszej strategii umacniania się na pozycji lidera sprzedaży gier i produktów gamingowych w Polsce. Zarówno w kontekście naszej sieci, jak i marki MAD DOG, współpraca ta jest szansą na zbudowanie jeszcze bliższych relacji z graczami. Poprzez elastyczne reagowanie na ich potrzeby i oczekiwania możemy doskonalić ofertę i skuteczne promować produkty wśród fanów e-sportu w naszym kraju – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Wojciech FortunaSędzia chciał unieważnić olimpijski skok Fortuny! "111 metrów było szokujące"

Współpraca zakłada między innymi współpracę przy tworzeniu gamingowych produktów. Doświadczenie członków drużyny wykorzystane zostanie m.in. do stworzenia komputerów PC zoptymalizowanych pod rywalizację, które wkrótce pojawią się w ofercie MAD DOG i dostępne będą w Media Expert.

Siłownia i klub fitness. Zdjęcie ilustracyjneKolejne informacje ws. siłowni i klubów fitness. Rzecznik rządu: Niestety