15-letni Anders Vejrgang nie przestaje zadziwiać. Król. 510-0

Anders Vejrgang w FIFA 21 nie zatrzymuje się nawet na chwilę. Zawodnik esportowego RB Lipsk w ten weekend wygrał kolejne 30 spotkań i może się cieszyć bilansem 510-0.

Vejrgang ma już ponad 500 tysięcy obserwujących na Twitchu. Cały esportowy świat z podziwem ogląda wyczyny młodego Duńczyka, który pokonuje każdego przeciwnika, który stanie mu na drodze. Po raz pierwszy głośno się o nim zrobiło, gdy przekraczał setkę wygranych meczów. Już wtedy ten wynik wydawał się imponujący.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Festiwal bramek w meczach Duńczyka

Zawodnik esportowej odnogi RB Lipsk, czyli RBLZ Gaming potrzebuje jeszcze roku, aby móc startować w esportowych zawodach. Na razie skupia się tylko na lidze weekendowej. - Jestem bardzo ambitny i liga weekendowa będzie moją konkurencją tak długo, jak nie wolno brać mi udziału w międzynarodowych, profesjonalnych turniejach - mówił zawodnik w rozmowie ze SPORTbible.

Piotr Żyła i jego styl HRewolucja w skokach dzieje się na naszych oczach! Tylko jeden Polak tak skacze

W większości spotkań styl Duńczyka jest bardzo ofensywny. Stawia bardzo wysoki pressing, używa wielu sztuczek technicznych i zdobywa wiele bramek. Jednak w ten weekend zdarzyło się również, że grał na czas, usypiał przeciwników podaniami, żeby pod koniec meczu postawić kropkę nad "i". To wszystko sprawia, że 15-letni gracz jest prawdziwym fenomenem, a już za rok z pewnością podbije zawodową scenę.

Iga ŚwiątekŚwietny start Igi Świątek w Australian Open! Udany rewanż polskiej tenisistki

Poniżej możecie zobaczyć kompilację bramek Andersa Vejrganga z poprzedniego weekendu, w którym ustanowił rekord 480 zwycięstw:

 

Lech Poznań. Pedro TibaPedro Tiba wyrzucił Tomasza Rząsę z szatni? Jest wyjaśnienie

Więcej o: