Legendy znowu zagrają razem. "Nie potrafię wyobrazić sobie lepszego zestawienia graczy"

Już w ten weekend do rywalizacji staną najlepsi zawodnicy Counter Strike'a w Polsce. Osiem duetów w ramach x-kom Dell 2vs2 Showdown stoczy bój o pulę nagród w wysokości 50 tysięcy złotych. Wśród nich znajdziemy 4 czterech zawodników, reprezentujących jakiś czas temu słynny polski skład Virtus.pro.

Za turniej odpowiada poznańska agencja Good Game League. W rywalizacji udział weźmie osiem duetów, wśród których znalazło się wielu czołowych graczy. W ostatniej chwili doszło również do zmiany w ekipie HONORIS. Okazało się, że zamiast Kacpra "reiko" Cegiełko zobaczymy Wiktora "TaZa" Wojtasa, który wraz z Filipem "NEO" Kubskim utworzy jeden z bardziej elektryzujących duetów w stawce.

Zobacz wideo Esportowe abecadło. Poznaj najważniejsze pojęcia w Counter Strike: Global Offensive

"Obiecaliśmy najlepszych zawodników"

Pozostałe ekipy również robią wrażenie. Michał "Michu" Muller wraz z Pawłem "Dycha" Dychą zapowiadają się na jednych z faworytów całego turnieju, gdyż potencjał, który drzemie w ich umiejętnościach mechanicznych jest wręcz wystrzałowy. Ciekawie również prezentuje się duet Jarosława "Pashy" Jarząbkowskiego i Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego. Zawodnicy, którzy razem grali w Virtus.pro, znowu połączą siły. Awans z kwalifikacji uzyskali Dominik "GruBy" Świderski oraz Kuba "Markoś" Markowski. W eliminacjach dla sceny kobiecej najlepsze okazały się Angelika "Angelka" Kozłowska i Hania "Haniaa" Pudlis.

Mistrz olimpijski pobił rekord świata. Już 104 razy zrobił to, co nie udało się MajewskiemuMistrz olimpijski pobił rekord świata. Już 104 razy zrobił to, co nie udało się Majewskiemu

- Obiecaliśmy Fanom najlepszych polskich zawodników i z czystym sumieniem, wręcz nieskromnie stwierdzam, że nie potrafię wyobrazić sobie lepszego zestawienia graczy! Nie mogę doczekać się już weekendu, gdy STR3FA GR4CZA wypełni się esportowymi emocjami! – dodaje Mateusz Matysiak, CEO Good Game Sp. z o.o.

- Jesteśmy już w pełnej gotowości organizacyjnej, wszystko mamy zapięte na ostatni guzik. Rywalizację rozegramy na laptopach Dell Inspiron G5 5500, co początkowo wzbudzało moje wątpliwości. Turniej esportowy na laptopie? Jednak przeprowadzone testy mnie uspokoiły, FPS’ów na pewno nie zabraknie! - mówi Damian “DD” Dąbrowski, pracujący dla Good Game Sp. z o.o.

Oficjalnie! Poznaliśmy zwycięzców przetargu na pokazywanie LaLigi w Polsce do 2026 r.!Oficjalnie! Poznaliśmy zwycięzców przetargu na pokazywanie LaLigi w Polsce do 2026 r.!

Oto pełna lista uczestników turnieju.

Grupa A:

  • Dominik "GruBy" Świderski & Kuba "Markoś" Markowski - otwarte kwalifikacje;
  • Filip "NEO" Kubski & Wiktor “TaZ” Wojtas - zaproszenie;
  • Paweł "innocent" Mocek & Kacper "Kylar" Walukiewicz - zaproszenie;
  • Maciej "F1KU" Miklas & Damian "furlan" Kisłowski - zaproszenie.

Grupa B:

  • Angelika "Angelka" Kozłowska & Hania "Haniaa" Pudlis - kwalifikacje dla reprezentantek sceny kobiecej;
  • Paweł "dycha" Dycha & Michał "MICHU" Müller - zaproszenie;
  • Jarosław "pasha" Jarząbkowski & Janusz "Snax" Pogorzelski - zaproszenie;
  • Grzegorz "SZPERO" Dziamałek & Patryk "ponczek" Wites - zaproszenie.

Cristiano Ronaldo i Georgina RodriguezCristiano Ronaldo znów wywołał skandal. Jego nie powinno w ogóle tam być!