Kluby piłkarskie pojawiają się w znanej grze. Części z nich nie ma nawet w FIFIE!

Twórcy popularnego Fortnite'a postanowili zacząć nowy rok od piłkarskich emocji. W środę odbędzie się w grze turniej Pele Cup, a oprócz tego gracze mają do dyspozycji stroje 23 klubów, z którymi nawiązano współpracę.

Fortnite to najpopularniejsza gra typu battle royale, którą najłatwiej porównać do wirtualnych igrzysk śmierci. Dziesiątki graczy ląduje na jednej mapie, wygrywa ten, który przetrwa najdłużej. Gra dzięki wyjątkowej oprawie i częstym aktualizacjom stała się prawdziwym fenomenem.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Wiwat Pele - nowa emotka w Fortnite

W grze będzie można założyć trykot aż 23 klubów, m.in. Manchesteru City, Interu Mediolan, AC Milan,  Celtiku czy West Ham United. Oprócz tego znajdziemy również stroje zespołów, których oryginalnych odpowiedników nie znajdziemy w FIFA 21, czyli Juventusu oraz AS Roma. To co się rzuca w oczy to brak drużyny z hiszpańskiego trio - Real, Atletico, Barcelona, ale jest za to Sevilla.

Brzęczek i BoniekKłótnia Brzęczka z Bońkiem tuż przed zwolnieniem? Nowe fakty wychodzą na jaw

 

Dodatkowo gracze w sklepie Fortnite będą mogli nabyć specjalny gest Pelego, który wykonywał po każdym strzelonym golu, a było ich 1282. Emotka "Wiwat Pele" zostanie wprowadzona do gry 23 stycznia. Oprócz tego, Epic, producent Fortnite'a, umożliwił graczom rozgrywanie własnych turniejów piłkarskich w trybie kreatywnym.

AS Roma - Spezia. Kuriozalna sytuacjaKuriozalne zachowanie trenera Romy! Piłkarz chciał go powstrzymać! Będzie drugi walkower!

Więcej o: